Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri valaki ezt a számot?...

Formone kérdése:

Ismeri valaki ezt a számot? Próbáltam shazammal is beazonosítani de nem ismerte fel, nagyon örülnék ha valaki megírná nekem a szám pontos címét! 11:44-12:12 perc, másodpercig tart a videóban.

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch? V=1tke39x5M4E

2017. márc. 9. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:

bocsi a kérdéshez valamiért nem tudtam jól beilleszteni a linket

https://www.youtube.com/watch?v=1tke39x5M4E&t=708s

2017. márc. 9. 23:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Na neeee... Ugye te szórakozol velünk...? :) Fél percig hallik valami sablon diszkó, eszeveszetten pocsék minőségben, a háttérben...
2017. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy ha találtam volna jobb minőséget akkor azt raktam volna ki és ha ismered a számot akkor ennyiből is rájösz, szóval ha csak azért írsz hogy papmpogj akkor inkább menj haza és a családoddal kötekedj mert teljesen normálisan tettem fel a kérdést és semmi provokatívat nem írtam, hogy belém köss
2017. márc. 11. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én vettem a fáradtságot belehallgatni. Erre kiderült, hogy arról teszel fel kérdést, hogy egy filmben valaki fülhallgatón hallgat egyforma tuc-tucot, tehát mi, a filmnézők ennyit hallunk FEJHALLGATÓBÓL alig kiszűrődve, hogy "tuc-tuc"...


Nem a tuctuc zenével van bajom (azon belül is van minőségibb, és gyengébb), hanem hogy értelmezhetetlen a kérdésed! Nem véletlen reagáltam úgy, hogy vajon te szórakázol velünk...?


Ez nem kötekedés részemről, hanem felháborodás, hogy minek vettem fáradtságot belehallgatni az általad linkelt filmbe, ilyen esetben...


Még ha jellegzetes zeneszám volna, de nem az... Küldj csak ide valami ismerőst, aki benyög valami kamu "megfejtést", hogy azt bizonygasd, hogy megfejthető a kérdésed...


Én mondom ezt, aki vájt fülű vagyok, hogy képtelenség megfejteni, mi a válasz a kérdésedre, és ez neked köszönhető, mert értelmezhetetlen kérdést tettél fel.

2017. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettük egymást, mert amit én küldtem 11 perc 43 mp-től ott nincs semmiféle fülhallgató és fejhallgató sem szóval nem tudom mire gondolsz akkor?!
2017. márc. 12. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!