Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ha Michael Jackson...

Szerintetek ha Michael Jackson élne és össze állna Sia énekes nővel egy dal erejéig Szerintetek milyen lenne?

Figyelt kérdés
Mert be kell vállalni Sia felkapott és elég jó énekel énekes
2017. márc. 10. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
énekel énekes helyett énekel nőt akartam Bocsi
2017. márc. 10. 17:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Énekes nő na ez a jó 😃
2017. márc. 10. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyasmi mint amikor összeáll pár sztár egy dal erejéig. Sok youtube megtekintés, egy ideig csak azt játsszák a rádióban, de semmi kiemelkedő.

Tényleg érdekes lenne amúgy egy számot hallani tőlük, szerintem összeillene a hangszínük.

2017. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó lenne
2017. márc. 10. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem is jó lenne, de én MJ-t több énekessel is szívesen párba tenném egy dal erejéig. Ezzel viszont az a hátulütője, hogy ha egy kevésbé ismert énekessel énekel duettet MJ akkor úgymond kihasználható, és a kevésbé ismert miatta, rajta felkapaszkodva tűnne ki a tömegből.

Több MJ-vel foglalkozó írásban olvastam, hogy sokan azért bántották, hogy híresebbek legyenek, vagy pénzt akasszanak le róla

2017. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van második
2017. márc. 11. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:

"úgymond kihasználható, és a kevésbé ismert miatta, rajta felkapaszkodva tűnne ki a tömegből"


És ezzel mi volna a baj? A duetteknek sokszor ez a lényege. Például Mika és Ariana Grande: egyik Amerikában, másik nálunk lett ismertebb. De és? A duettenek 2 lényege van: vagy tényleg őszintén együtt akar dolgozni két énekes, de oylankor nem is biztos, hogy sokan meghallgatják, mert nem érdekli őket, mi kell a közönségnek; vagy pedig egyik a másik hátán akar felkapaszkodni, és ez akár kölcösnös is lehet, például az egyik közkedveltebb Európában, míg a másik Amerikában, vagy ilyesmi. ezzel mi a baj? Az persze rossz, ha bántanak valakit emiatt, de ezzel nem bántják. Hiszen ő nem lesz kevésbé híres attól, hogy valaki más is híres lesz. Szóval ez butaság így, ez a gondolatmenet, de nem akarak megbántani.

2019. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy ah külön műfajba tartoznak. Például a Bon Jovi csinált country lemezt, és akkor duettezett olyanokkal, akik már countryénekesként befutottak. De ez nekik is jó volt, mert nekik meg a másik banda közönsége jött jól. Vagy az Aerosmith és a Run-DMC (rock + hip-hop). Az Aerosmith ezzel újra híres lett, de ettől a Run D. M.C. nem lett kevésbé híres.
2019. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!