Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Papai Joci. Miert kuldunk az...

Papai Joci. Miert kuldunk az euroviziora olyan dalt (enekest), ami csak az emberek 60%-anak tetszik?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=IL9P6372LJE


Meg lehet nezni hany likeot kapott. Tobb mint a fele leszavazta.


Szerintem egy igazan jo dalnak legalabb 80%-os aranynak kene lennie.



2017. márc. 10. 17:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Amellett ugy latom hogy cigany ruhaban tancol a csaj hatul. Nem is Magyarorszagot kepviseli.
2017. márc. 10. 17:10
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Tudod miért? ÜZLET! Ki hiszi el, hogy az utóbbi évek győztesét a nézők, illetve a szakmai zsűri hozzáértésből szavazza első helyre? Nézzünk csak vissza egy orosz példát: amikor az öreg nénik csoportja ment ki és jutott a dobogóig, szerintetek az annyira jó volt? Max aranyosak voltak, mert hangjuk semmi, zenei alap egy nulla, csak a politikai és gazdasági hatalom repítette őket oda, ahova...


Ha a legsikeresebb előadókat vesszük: Kállay, Bayer, Ruzsa - ha nem magyar, hanem finn, német, francia címer alatt versenyeznek talán még nyernek is. Egyszerűen arról van szó, hogy a nemzetközi mezőnyben olyat mutassunk, ami azt meséli a világnak milyen elfogadó a mi kis társadalmunk. Pedig valójában ez is csak ássa az árkot, mert most sem a legjobb jutott ki. Suttognak megvet első helyről, a Majkával tartó jó barátságról és lehetne folytatni a sort...


Egyetlen műsor sem mentes a csalástól. Amikor egy lakótelepi rajzversenyen egyik barátom (apukaként) kezet fogott a gyerekkori ismerősével, és megkérte had nyerjen a gyereke... mit gondoltok mi lett a vége? Az idősebbik gyereke első, a fiatalabb meg harmadik lett és persze a két legértékesebb díjat vitte haza a család. Ha kicsiben ez megy, mi mehet nagyban? (néhány milliónyi a különbség)

2017. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Én már ott kiakadtam a Dalra, hogy 4 ember, a zsűri döntötte el, hogy a döntősök közül kire szavazhat a nép.
2017. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

én az euroviziós dalfesztivált,

mióta a szakálas nő

vagy mi a f@s.zom ez, nyerte meg...


[link]


csak EUROVIZIÓS SZAAARFESZTIVÁL-nak hívom,


az egész egy okádék,

én ezért is nem nézek kereskedelmi csatornákat már vagy 10 éve,

és köszönöm jól vagy OK !

2017. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kérdező igen nem téged és a hozzád hasonló "magyarokat" kélviselte hanem a kisebbséget és az antirasszista magyarokat,nem téged!

Amikor kiküldték a Kállai saunderst vagy hogy hívják!

Az téged képviselt?

Afroamerikai létére?

Tört magyar beszéddel?

Jövőre valami nép dalt éneklő öregasszony kórust küldjetek ki hújjojozva téged fog képviselni!

2017. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%
Engem ne képviseljenek ilyen szarok sehol. Megelégszem annyival ha nem kell eltartani az adómból az ilyen genetikai hulladékot
2017. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%

#6 képviselőket elrartod az adódból!

Okos vagy! ;)

2017. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!