Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Melyik dalnak...

Kpopperek! Melyik dalnak erősebb a koreográfiája? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szerintetek az alábbiak közül, melyik koreó az, amelyik a legnagyobb hatással van az emberekre? Melyik az amivel jobban meg lehet nyerni a közönséget? Akár verseny, válogató, fellépés stb.

Bts-not today

Bts-spring day

Bts-boy meets evil

Jimin-Lie

Sf9-roar

Nct127-limitless

Seventeen-hightlight

De ötleteket,és tippeket is várnék:) Köszönöm



2017. márc. 10. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez nagyon sok mindentől függ. Rám a felsoroltak közül (annó) a Highlight, és a Not Today volt a legnagyobb hatással. A Not Today nagyon látványos, olyan tipikusan Bangtan-os, viszont akkor néz ki igazán jól amikor háttértáncosok is részt veszne benne. Viszont nagyon gyors, és nehéz.

Highlight egyik személyes kedvencem, szerintem a koreója egy műalkotás.

Ha bővebben felvázolod a helyzetet, akkor jobban tudnék segíteni...

Akár privátban is~

2017. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kerekesanita77 válasza:
Szia! szerintem egyik se nehéz (mivel én táncolok) de adok egy tippet. Bts fan vagyok és ha a Not Today-re szeretnél koreot tanulni akkor lassítsd le a zenét és mindenféleképpen tükör előtt táncolj! de ezt a többivel is megteheted :)
2017. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel viszont szerintem a boy meets evil is nagyon jó csak azt ugyebár egyedül kell táncolni.
2017. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!