Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A metálheadek tényleg utálják...

A metálheadek tényleg utálják a metalcore-t és az alternatív rockot kedvelőket, meg a punkokat :D?

Figyelt kérdés

Párszor megkaptam metalheadektől, hogy én ne nevezzem magamat annak, mert szerepel pár "más" típusú zene is a kedvenceim között.

Ekkora utálat van két zenei rajongótábor közt? Hisz mindegyik a rocktól eredeztető...

Vagy csak az én ismerőseim lihegik túl? :D


(Amúgy annyira nem ilyendék meg attól se, ha igazuk lenne, engem aztán senki se választ el attól, amiket én szeretek :D)



2017. márc. 10. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Klikkesedő gyerekek. Gondolom legfeljebb középiskolás korú vagy, vagy olyanoktól kaptad ezt meg. Majd kinövik.
2017. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, ők pont hogy huszonévesek. Bár nem zárja ki azt, hgy klikkesedő gyerekek :D
2017. márc. 11. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
A rengeteg gyökér metalcore, meg bölcsészalterrock zenekar miatt valszeg. Bár legalább ugyanennyi gyökér metálzenekar van, szóval erősen benne van a szektásodáshoz való hajlam is.
2017. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Olyat még nem tapasztaltam, hogy metálosok az személyt utálták volna, aki metalcore-t vagy alternatívot hallgat. Viszont tény, hogy sok unalmas, sablonos zenét játszó metalcore banda van(BMTH, Asking Alexandria... stb.), és egyesek ezek miatt az együttesek miatt hajlamosak lenézni az egész metalcore műfajt. Ez is sarkítás szerintem, mert azért vannak jó metalcore/metalcore beütésű bandák, akiket szoktam én is hallgatni(BFMV, 5FDP), pedig szeretem a komolyabb metált is.


Alternatív rockot talán azért nézhetik le egyesek, mert nem elég kemény, és hát valljuk be tényleg nem az, viszont alapvetően nem a keménységen múlik a zene minősége. Ugyanakkor tudom, hogy vannak olyanok, akiknek csak a death és black metál létezik, minden más szar. :D De természetesen ez a magatartás nem általánosítható az összes metálosra korántsem.


A punk zenésre nincs ötletem. Passz.

2017. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Az alternatív rock-al semmi baj nincs, mint műfajjal.. bár amiket az ilyen ismerős arcok féle bandák művelnek az gyalázat. Ha a régiek között keresgél az ember (80as évek) akkor nagyon tetszetős bandákat lehet találni. Pl a Bonanza Banzai is elég alternatív szintipop de rohadt jó zene és sok thrash/death/black metal rajongó ismerősöm is így gondolja.


A punkokat nem kell utálni, ők egy külön világ sajátos zenei ízléssel és mellesleg a thrash metal közeli rokona így alapból nem szólhatja le egy metalhead! Viszont a Pokolgépes rocker és punk két külön "szubkultúra" és aki vegyíti magán az már csak divatmajom, szebb kifejezéssel pózer. Hallgatni lehet itt bármit de nagyon gáz amikor valaki rocker+punk és még emókos is.


Metalcore..minden retro metalarc pocséknak titulálja nem is ok nélkül, de akik a modern zenét kedvelik azoknak ez jön be, nincs mit tenni.


Ez a világ elitista, ne lepődj meg ha leszólnak. Hallgass amit akarsz csak ne csinálj hülyét magadból.


16/L

2017. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én metalhead vagyok, de nem utálom a punkokat, sőt, félig punk is vagyok (mármint nem kinézetben, hanem zenei stílusban).


A metalcore-t és az alternatív metalt nem szeretem, de nem nézem le azokat, akik szeretik.

2018. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!