Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Asking Alexandria, a...

Az Asking Alexandria, a Hollywood Undead és a Bring me the horizon miért rosszak? Persze, ízlések és pofonok, de meghallgatnék pár érvet hogy miért nem jók.

Figyelt kérdés

Én egyiküknek se vagyok fanja, nem teljesen az én stílusom, de néha elhallgatom, mert a barátom kedvencei :D Amikor mondtam a bátyámnak, elszidta mindennek őket, pedig ő is nagy metálos...

Azért ennyire nem számítanak rossznak, ugye? :D


2017. márc. 13. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Űha. Maradjunk annyiban, hogy bátyád nem annak ellenére szidta őket, hogy metálos, hanem azért. Nyersebb, durvább, és többnyire régebbi metált hallgatók körében az AA és a BMTH közgyűlöletnek örvendenek, az érv pedig általában az a duma, ami minden modern metalcore és hasonló előadóknál szokott lenni: nyálasnak, túlságosan rádióbarátnak (ha ebben a műfajban lehet egyáltalán ilyet mondani), meg tinilány-ízlésre szabottnak vélik őket, amire a zenekarok imidzse is rásegít. Én se vagyok oda értük, de olyan túlságosan intenzív negatív érzéseim sincsenek velük kapcsolatban, viszont ami a Hollywood Undead-et illeti... Azt a zenekart az egyik legrosszabb, legröhejesebb zenének tartom azon előadók közül, amit feltűnően sok barátom hallgat. Emlékszem barátnőmmel elsőre azt hittük, hogy a dalszövegeik viccnek vannak szánva, aztán mikor utánukolvastunk, rájöttünk, hogy nem, ezek a felnőtt férfiak kajak ilyen problémás 12 éves szinten vannak megrekedve. Ki a franc dicsekszik arról egy dalban, hogy szakít a barátnőjével, hogy k#rvázhasson? Nem is az, hogy ez helytelen, egyszerűen nevetséges. De ott vannak kompenzációképp azok a csodás dalaik, amik ilyen nagyon komolyak és érzelmesek és brühühü, na azoktól meg méginkább falnak megyek. Egy MTV-s pop-balladában több a hihető érzelem, meg ambíció, mint ezekben, a rapjük borzasztó Eminem-koppintás, hozzájuk képest a Limp Bizkit egy Rage Against the Machine-nek tűnik, ráadásul több dalukban egyenesen más zenékből vesznek át elemeket, amivel önmagában nem lenne bajom, de így ebben a formában, hogy semmi egyedit nem tudnak felmutatni, nem vet rájuk jobb fényt. Az egész maszkos téma miatt meg végképp olyanok voltak, mint egy olcsó, gyárihibás kínai Slipknot-hamisítvány.


De mindettől függetlenül én azt mondom, hogy nem kell túl sokat adni arra, hogy melyik zene milyennek számít, ha egyszer valaki hazamegy a legsz#rabb napján, betesz egy számot, és csak egy kicsit jobb kedve lesz, akkor az a zene nem "rossz". :)

2017. márc. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hollywood Undead-et nem ismerem, BMTH-t imádom, talán a There Is a Hell és a Sempiternal kicsit gyengébb, de az új album király. Asking valahogy sosem jött be, ezért nem is igazán hallgattam, nem tudom megmondani, miért.
2017. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


A Five Finger Death Punch-ot kihagytam.. valaki arról vélemény?

2017. márc. 13. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
AA-t nem hallgatok, BMTH-t sem (1-2 számot hallottam, de nem tetszett, mert nekem túl nyálas volt :S).. Viszont a HU az egyik kedvenc bandám (az évben jön az új albumuk) :3 A FFDP-t is szeretem =D Egész jó =D
2017. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!