Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Bad Boys Blue vagy a Modern...

A Bad Boys Blue vagy a Modern Talking volt a jobb együttes szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem egyformán trágya mindkettő.
2017. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A Bad Boys Blue szerintem sokkal modernebb és disco-ban játszhatóbb volt. Rengeteg feldolgozása készült és a diskjockeyek is nagyon elvoltak vele. Tudok olyat hogy megcsinálták hogy több mint fél órán át mehetett egy darab számuk.
2018. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Vannak olyan '80-as évekbeli zenék (akár disco is), amelyek ma is simán vállalhatóak (pl. a Silent Circle, vagy a The Twins), de a Bad Boys Blue és a Modern Talking ma mát ultraciki. :)
2019. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 Te meg még annál nagyobb trágya vagy, nyugodj meg. 😉



#3 Neked meg biztosan sokat számít másnak a véleménye, ezért tartod cikinek, ha valaki szereti valamelyik vagy mind a két együttest. Csak sajnálni tudlak, mert egy szánalmas kis nyomorult vagy! 😂😂


A kérdésre válaszolva, szerintem a Bad Boys Blue sokkal jobb. Persze a Modern Talking is nagyon jó ettől függetlenül.

2019. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!