Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » JBL Xtreme, valaki? (Többi lent)

JBL Xtreme, valaki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tapasztaltam a hangszóróval olyat, hogy recseg rotyog a hangszóró max hangerőn kevés basszusos zenén, 2 helyen tapasztaltam, egy videóban és a mediamarktban, mediamarktban azt a mentséget kaptam hogy kisebb korosztály nyomogatja az oldalán a membránt és az miatt recsegett be, most akkor mi is az igazság?

2017. márc. 14. 18:05
 1/1 Wackler válasza:

Szia! Nekem, és két barátomnak xtreme van. Egyiken sem tapasztaltam recsegést, illentve röcögést. Annyit tudok, hogy a nagyon erős basszus, ha hirtelen felviszed, akkir undorító szar hanggal találkozol, mert membrántúltengése van. De ez nem baj, ha szépen lassan viszed fel a hangarőt ilyen számoknál(pl. CAZZETTE - she wants me dead) akkor meg fogja szokni a hirtelen megerőltetést. De azért ne basztasd állandóan a max hangerővel :).

Remélem segítettem

2017. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!