Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » (ex) Blue-rajongók! Miért...

(ex) Blue-rajongók! Miért szeretitek?

Figyelt kérdés

12 évesen nagyon odáig voltam a blue-ért, honlapot készítettem nekik és egész nap az ő számaikat hallgattam :D hatalmas volt :D de még most is mikor hallgatom, visszatérnek azok az idők, bár akkor nem értettem a dalok szövegeit.

ma már értem, és azóta volt jópár udvarlóm és rájöttem, hogy már akkor is az tetszett, hogy a fiúk a lábaim előtt hevernek,mindent megtennének,és ostromolnak, ahogy a dalokban éneklik a fiúk :D érdekes :D

nektek van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban ???

régen és most?? változtatok?? :D milyen hatással volt a zenéjük az életetekre??


2010. máj. 11. 00:15
 1/3 A kérdező kommentje:
szerintem szépek és megnyugtatóak. régen sírtam is rajtuk talán...
2010. máj. 11. 00:16
 2/3 A kérdező kommentje:

báár elég durva, ahogy most nézem... :D

pl. a too close nem éppen egy 12 évesnek való szám,de semmit nem fogtam fel belőle:D tiszta szex az egész:D úgyhogy most nagyon csodálkozom,hogy a szüleim nem akadtak ki ezen és nem is nagyon akartak felvilágosítani,hogy hát ez...:D:D:D úúúúúúú

2010. máj. 11. 00:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Énis régeny nagyon odavoltam értük. De ha pl. most futottak volna be, szerintem úgy nézne rájuk a többség mint Justin Bieberre, és lehet, hogy énis csak néhány számukat szeretném. De tény, hogy jó néha visszahallgatni a számaikat és mostmár énis értem őket. Szeretem őket mert kiskoromban sok örömet okozott az zenéjük, de ami vicces, hogy szinet az ellenkező irányba mentem el azóta. Szinte minden zenté meghallgatok de imádom a Hip Hop-ot :D
2011. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!