Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek BTS nevű...

Mi a véleményetek BTS nevű dél koreai bandáról?

Figyelt kérdés

Nem akarom leszólni senki ízlését, habár én nem rajongok az ilyen , hip hop , kpop számokért. A velem egykorúak körében nagyon felkapottak lettek (16 éves vagyok) Én értem ,hogy a mai világban már nem meglepő ha valaki félmesztelenűl táncol a színpadom, de nekem ez azért sok. Csak nekem nem színpatikus ez az a zeneistílus vagy mások is vannak így? És akik szeretik a BTS-t mit látnak benne, miért szeretitek?

Aki nem ismerné ,itt egy link , a nemrég megjelent számukról. [link]



2017. márc. 24. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Te véletlenül nem az az ember vagy, aki erről a zenekarról (vagy más k-pop dolgokról) kérdez kétnaponta egyet és szinte soha senki nem reagál rá? Ha annyira elkeseredett vagy, hogy veszekedős kérdéssel akarsz az emberekből választ kicsikarni valamiről, ami ennyire érdekel, menj el valami fórumra, vagy hasonlóra, biztos sok k-popper hely van az interneten, ahol kiélheted magad.


Ha meg hamisan vádoltalak meg ezzel, a tanácsom igaziból akkor is ugyanaz. Kiindulva abból, hogy hány kérdés érintette ezt a zenekart az elmúlt napokban és senkit sem érdekelt, sejteti, hogy mennyi igazságtartalom van abban, hogy felkapottak a mai fiatalok körében.

2017. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Felkapottak. Nagyon

Nem veszekedni akarok meg stb, de sokkal több banda van ami jobb a BTS-nél mint pl az iKON és ők nagyon alábecsültek

Eszméletlen live koncertet tudnak adni, míg a BTS általában csak tátog, ha meg énekel akkor max Suga és Kookie hangzik jól

Túl sok az autotune a videójukon, de ez élő koncertnél kiderül^^

Arról ne is beszéljünk, hogy én speciel nem értem miért lett ilyen nagy cucc a banda. Régebben én is imádtam őket, azonban totál kilépnek ebből a k-pop féle zenestílusból, és jönnek amerikaiba. Pl ott van a SHINee, ők totál k-pop, a Big Bang, BEAST és a 2pm bandával együtt mondhatni ők hozták a mai k-popot ilyen magasra.

Sok fangirl posztol képeket róluk feszülős nadrágban, popsijukról stb. Miközben ilyen képeken több kg smink van rajtuk. Oké, jó táncosok meg hangjuk is van, de...

Inkább nem folytatom, a végén még privátba jön rám a sok fangirl hogy hogy merek ilyet írni a "jövőbeli férjükről" :DD De a zenéiket én is szeretem. Főleg a Danger erából származó dalokat.

2017. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1! Nem tudom te ki vagy és nem is érdekel ,de valószínüleg te sem tudod ,hogy én ki vagyok. Szóval legyélszives nem megvádolni. Nem nyomozok a banda után vagy hasonlók,egyszerűen volt egy temáról alkotott képem és megkérdeztem mások vélemyénét is. Ennyi.

#2 köszönöm ,hogy elmondtad a véleményed!:)

2017. márc. 25. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Én nagyon szeretem őket. És igen nagyon felkapottak. És nem ok nélkül. Nem akarok veszekedni, de szerintem jogosan elismertek. Nem csak azért mert jól táncolnak, jó előadókészségük van stb. Hanem mert saját maguk írják a dalaikat, ők csinálják meg a koreókat a dalokhoz, (főleg J-hope). Nagyon sokat dolgoztak hogy ennyire elismertek legyenek. (Most volt egy felmérés, amiben 18koreai cég, választotta ki a szerintük legsikeresebb fiú/csaj bandát. 18/17cég a BTS-re szavazott. Szerintem ez sok mindent elárul.) Jó számaik vannak, és ha megnézed a Blood sweat & tears-t mind a táncot, a hátteret, az egész klippet... az egész gyönyörű. Kb egy évvel ezelőtt megjelent mv-k (óta), amiknek sokkal több jelentésük van, mélyebb dolgokról szólnak, mint amit elsőre gondolná az ember. Egy könyvön alapul; Herman Hesse: Demian... De lehet hogy most feleslegesen magyarázok mindenféléről, mert lehet hogy valaki nem tudja értékelni:(( Ha bármilyen kérdésed van, vagy ami még érdekel róluk stb. akkor nyugodtan írj!:) Sokkal bővebben is kifejteném, de nem akarok ide regényt írni.

2017. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem manapság a legfelkapottabb banda. Sokat tettek azért, hogy idáig jussanak! Tényleg nagyon-nagyon tehetségesek. 14:33-as, ezzel nagyon nem értek egyet, hogy csak Sugának és Jungkooknak van jó hangja élőben. Nem szoktak tátogni, nem tudom miről beszélsz. :)

2017. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

00:19 nem akarok veszekedni, de több olyan live performance is van ahol megy a zene ők már tátognak(rosszul)

Egyik fellépéskor Kookie hangja ment, ő nem tátogott, meg se mozdult a szája, viszont V úgy tett mintha az ő része lett volna és énekelte. Minden ARMY felismeri a hangját, még az is aki nem őrült fangirl és nem arról álmodozik hogy oppa egyszer járni fog vele. És Kookir hangja nagyon nem V hangja.

Oké, vannak jó élő fellépések is, de rosszak is.

Ezen nincs lip sync:

[link]

Ebbe pl Rapmon és Kookie helyett J-Hope énekel Rapmon és Kookie hangjával??

[link]

2017. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne értsetek félre, én is szeretem őket, csak mostanában nem. Nagyon tetszik hogy ők írják a szövegeket, és nem mindegyik nyálas(Not today, Fire, N.O, No more dream stb), de nagyon felkapottak lettek. És sok fangirl csak a külseje miatt szereti őket.
2017. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ők is emberek, hibázhatnak. Lehet, hogy tátogtak, és akkor mi van? :D Fáradtak szegénykék. Van, mikor nem találják el azt a hangot, amit kellene, pl. Kookie-nál elég furán jött ki :D Aranyos volt :') Én mindenben támogatni fogom őket, és nem, nem csak a kinézetükért szeretem őket, mint egyes divat Armyk. Na mindegy... én sem veszekedni akartam. ^^
2017. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem akarok vitatkozni, de az eredeti Spring Dayben J-hope-nak nem volt része egyáltalán, így élőbe változtattak a dolgokon picit hogy J-hope-nak is legyen része, és én nem Jungkook meg Rap Mon, hanem J-hope hangját hallom de mindegy.

Biztos volt olyan h tátogtak, de melyik előadó nem csniálta már?

2017. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!