Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a zeneszam neve az alabi...

Mi a zeneszam neve az alabi linken talalhato hatterzenenek?


2017. márc. 25. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Benne van a leírásban, mert a YouTube beclaimelte a hanganyagot. https://www.youtube.com/watch?v=KwRSQZ7pn6g
2017. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonet a linkert. Hogyan jottel ra az altalam irt linkrol hogy claimelted a hanganyagot?
2017. márc. 26. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
A leírás legalsó részében, ahol a videó "műfaja" van, a YouTube ki szokta írni, ha felismer benne valami jogvédett tartalmat. Itt is oda van írva kis betűkkel.
2017. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En ezt sajnos az altalam megadott linket nem latom es megvizsgaltam a weboldal source codejat is ott azt irja hogy desrciption = "" azaz ures...
2017. márc. 26. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Köszönöm, hogy ezt megtetted helyettem, én lusta voltam hozzá. :D
2017. márc. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos epp ezt hianyolom en firefox 52 hasznalok window 7 64 bit es az a resz nincs ott a leirasban.Milyen bongeszovel ismerte fel a youtube?
2017. márc. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!