Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik lehet ez a rock/metál...

Melyik lehet ez a rock/metál együttes?

Figyelt kérdés
Na, szóval 2-3 éve valaki mutatott nekem egy rock/metál együttesttől pár számot. Arra emlékszem, hogy tiszta vokál volt benne, és úgy rémlik a hangzás alapján nem thrash, black vagy death metál volt, meg persze a folk és symphonic metált is ki lehet zárni. Mivel borongós volt a hangulata, az európai power metált is kizárnám. Talán hard rock és grunge/post-grunge műfajú lehet, de lehet hülyeség. A szöveg angolul volt, de ettől még nem biztos, hogy ez az anyanyelvük. Újhullámos banda, a '90-es évek végén, 2000-es évek elején alakulhattak. Némi töredék információ még: az egyik rajzfilmszerű klipben óriás csigák mennek a sivatagban, aztán beérnek egy városba, ahol benéznek egy lakásba. Az énekesük mindig a háttérben marad, sosem jön előre.

2017. márc. 27. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ez bizony nem lesz más, mint a kedvenc zenekarom egyik dala. ^^ https://www.youtube.com/watch?v=R2F_hGwD26g Progresszív metál, de nem lőttél messzire a post-grunge-dzsal sem, kb. úgy indultak. A klip amúgy nem hivatalos, de jó, hogy írtad, különben nem jöttem volna rá, így viszont 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy ez az.
2017. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És tényleg, köszönöm! :)


Hmm... és tényleg nem ez a hivatalos klip, de nekem anno ezt mutatták, szóval így ragadt meg. De mindegy. hasznos volt az infó, az a lényeg. :D

2017. márc. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!