Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan aki szereti a...

Van itt olyan aki szereti a Metallicát? :D

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én leginkább a régi dolgaikat szeretem, pl. Ride the Lightning meg ...And Justice for All stb.
2017. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Abszolút kedvencek :D honnan ismerted meg?
2017. ápr. 1. 12:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Még a 80-as évek végén, a testvérem másolt kazettái között kutakodtam, és ekkor találtam rá a Ride the Lightning nevű mesterműre. Hihetetlen volt, rögtön le is taszította a nálam addig első helyen levő NWOBHM csapatokat.
2017. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ah, igen, a testvérek megalapozzák az ember stílusát :D én is a bátyáimtól ismertem meg őket. Nálam talán a fekete album volt ami először tarolt.. Elég meghatározó volt számomra, hogy rátaláltam :)
2017. ápr. 1. 13:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Black Album először csalódás volt, ma már viszont ugyanolyan jónak tartom, mint az első 4 albumot.
2017. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ember, a legmainstreamebb thrash metál banda, és te azt kérdezed, van-e itt olyan, aki szereti... ?


Jó, egyébként persze mindenki azt kérdez, amit szeretne, egyébként jómagam az első öt albumukat szeretem, a Ride a legkedvesebb számomra, de a Master és az And Justice is szorosan ott lohol a nyomában(a Killen is van sok jó szám, de akkor még kissé kiforratlan volt a banda). Utána rengeteg szart csináltak kezdve a Load Reload popzenéivel, aztán a trágyakupac a Luluban meg a St. Angerben csúcsosodott ki. A Death Magneticen van pár jó szám, a Hardwired meg már korrekt thrash anyag lett, bár 2016-ban a nagyokat nézve elég erős volt a mezőny, nálam a Testament Brotherhood of the Snake simán lenyomott minden mást, de a Megadeth Dystopiája is jobb, mint a Hardwired.


Nagyjából így állok a Metallicával, mondhatjuk, hogy szeretem... a régi albumaikat. :)

2017. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Slayerrel hogy álltok?
2017. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Elfogult vagyok, de nem elvakult. Nekem a LOAD/RELOAD is nagyon bejön,(az első 5 az alap) viszont a St Angert, Death magneticet nem szeretem. Az új album nagy kedvenc megjelenése óta ki se jött az autóm CD tartójából. Akkor ismertem meg őket kb amikor lehetett Magyarországon. Első klip a MTV-n, majd a Black-album már elérhető volt LP formátumban, aztán innen-onnan a többi lemez, másolt kazetták, letöltött cd-k később stb. (Lars meg ne tudja) :D
2017. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Slayert én nem szeretem, ellenben a Megadeth-et, Antrax-et igen.
2017. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Slayert is szeressük, meg Megadeth-t is, nekem az Anthrax nem jön be a BiG4-ból, de amúgy Testament, Kreator, Sepultura, Overkill, Annihilator... szóval sok thrash metál együttes bejön.
2017. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!