Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok annak a zenei...

Mit gondoltok annak a zenei ízléséről aki nsgyrészt ilyen számokat hallgat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


+ Ezek mellett oldschool hip-hop is megy elég sokat. N.W.A., Ice Cube, Dr. Dre, Tupac Shakur, Nas, Snoop Dogg... Illetve néha komoly zenét.


Az újak közül amúgy néha megy Young Thug, Migos, Wiz Khalifa és hasonlók, de ritkán.


2017. ápr. 4. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Ez tipikusan a "sötét ruhákba járok mert vagány vagyok, meg értelmetlen, "szar az élet" zenéket hallgatok fülhallgató nélkül, hogy mindenki halgassa."
2017. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerimtem nincs vele semmi baj,amugy se adj masok velemenyere akinek ez nem tetszik.
2017. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodtam, hogy erre mit is lehet válaszolni, de így órák után sem jutottam többre az első gondolatomnál: azt gondolom, hogy szereted a hip-hopot.
2017. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!