Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Billy Idol mennyire számít...

Billy Idol mennyire számít gagyi rocknak?

Figyelt kérdés
elismerik a rockzenèt kedvelők, vagy inkább olyan gumirock?
2017. ápr. 6. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kevelem a rockzenét (is) és szívesen hallgatom, örülök, ha rádióban vagy akárhol hallok egy számot tőle. Ha valami befeszült osszijános lennék, akkor bizonyára nem kedvelném.
2017. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rock zene kedvelő vagyok és telibe leszarom ki mit minek ismer el, a tipik ősrocker szűklátókörüségtől pedig falnak megyek. Most komolyan, mért számít ez neked? Ha bejön, hallgasd, égjenek csak a skatulyák. A rock amúgy is nagyrészt a szabadelvűségről és függetlenségről szól, ha elég biztos vagy az életszemléletedben, nem kell hozzá mások megerősítése.

Én spec rockon kívül bármit meghallgatok, ami tetszik, Billy Idol is sima, ettől pedig nem érzem magam kevésbé rockernek.

2017. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Nem az. Szerintem gagyi énekes és együttes az Ariana Grande, Dua lipa, Justin Bieber, Martin Garrix, Halott pénz.
2020. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!