Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik lehet ez a szám?

CartmanHUN kérdése:

Melyik lehet ez a szám?

Figyelt kérdés
Órák óta egy számot keresek, de sehol nem találtam. Próbáltam már beledúdolni a SoundHoundba, Shazamba, de egyszerűen nem tudom megtalálni, pedig már rég hallgattam és zavar, hogy nem tudom, hogy melyik az. Azt tudom, hogy ha minden igaz trombitával játsszák és a dallam hasonlít ennek a zenének 1:20-tól 1:29-ig tartó részére: [link] . Elég lassú szám és sok szünet van 2-3 hang között. Valószínűleg nem sokat segítek ezzel, de valami ilyesmi a dallama: tüdüm (1 másodperc szünet), tüdüm (1 másodperc szünet), tüdüdüdüdü dümm, (1 másodperc szünet) és így folytatódik valameddig. A második szünet utáni részben már nem vagyok biztos, hogy benne van. Egy filmbe lehetett benne és a dallamról ítélve talán egy dögös nővel való találkozás, esetleg szexualitás közepette mehetett (nem a Careless Whisper).

2017. ápr. 6. 22:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Már megvan, "Heart and Soul" a címe
2017. ápr. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!