Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen ennek a...

Szerintetek milyen ennek a nőnek a hangja?

Figyelt kérdés

[link]

(Minden véleményt felpontozok)



2017. ápr. 10. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem annyira tetszik xd de kinek hogy,nem?Nekem amúgy a zene stílusom is más (Bandákat sorolok:Green Day,Skillet,Three Days Grace) neked ha tetszik akkor tetszik és senki sem fog ez miatt leszólni,de kiváncsi vagyok a te vélemènyedre,neked tetszik? De gondolom igen,de akkor is xd
2017. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is bandákat hallgatok amúgy (MCR, AA, FOB, HU, P!ATD) de amit el kell ismerni azt el kell és az az, hogy én k*urvára nem tudnék ilyen dalokat elénekelni :D Szerintem jó hangja van, de azért kapod a zöldet
2017. ápr. 11. 07:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam h éneklem xd amúgy attól hogy Rockot hallgatok ne hogy azt hidd h "olyan"vagyok,az"olyanok"nem szimpik nekem meg rossz a "tarély"is xd én normális vagyok persze szoktam feketét hordani sokszor de nem vagyok az az izé na olyan emberek xd csak a zene stílus tetszik szval nem vagyok olyan mint a fent említett izék xd látod azt sem tudom h hogy hívják őket xd😀
2017. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!