Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem tudok magas hangokat...

Miért nem tudok magas hangokat kiénekelni?

Figyelt kérdés

Mitől függ a magas hangok kiéneklése?

Amikor próbálok egy kicsivel is magasabb hangot kiénekelni,olyan mintha valami elkezdené szorongatni a torkom és nem tudom kiénekelni a hangokat.



2017. ápr. 10. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én se tudok. A kórusokba is azért van szoprán-mezzo-alt mert vannak akik nem tudnak annyira magas hangokat kiénekelni.
2017. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mindenképp javaslok egy énektanárt. Elegendô gyakorlással menni fog, azonban elég sok dolgot kell bevetni hozzá, ha elsôre nem megy. Én fejhangként mertem eleinte kiénekelni ôket, mára megy nélküle is, de fontos a bemelegítés. Még egy tanács: Kezdd kisebb hangterjedelmû dallal, majd egyre bôvíts. Sok sikert, és jó gyakorlást.

Ui.: Youtube-on vannak ezzel kapcsolatos videók, például az Énekelni jó, amikkel szintén fejlôdhetsz.

2017. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!