Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenélés eredeti Fl Studio nélkül?

Zenélés eredeti Fl Studio nélkül?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a legkisebb Fl Studio-t tudnám megvenni, de nem tudom hogy mennyivel másabb mint az all plugins bundle. Van valami korlátozás benne azon kívül hogy néhány fontos plugint nem tartalmaz?

Esetleg ha zenélek és eladok zenét akkor mennyire baj, ha nem eredeti az Fl Studiom? Nézi ezt valaki?



2017. ápr. 11. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
torrentezd le
2017. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, le van torrentezve, 2 éve használom is :D Csak hogy addig nyilván senkit nem érdekel amíg nem szerzek hasznot vele, de ha szeretnék? Akkor tört verzióval lesz gáz?
2017. ápr. 11. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Akkor majd azt mondod, hogy Audacityvel csináltad, az ingyenes.
2017. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot XD
2017. ápr. 11. 21:14
 5/7 A kérdező kommentje:
A zöldpacsi járt, de azért valaki kifejthetné hogy van-e aki ezt ellenőrzi. ;)
2017. ápr. 11. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg kicsiben csinálod szerintem nincs gond, olyan ez mint az utcai adok-veszek :D én egy éve szerzek "hasznot" alapokból, nincs para. Nem foglalkoznak magunkféle kis alanyokkal, sőt, a picivel nagyobbakkal sem ( ha érted mire gondolok). Az alap pluginok valszleg benne vannak a legkisebb verzióban is, olvass utána.
2017. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz :) Végülis az utcai adok-veszek esetében se kérnek engedélyeket semelyik eladótól :D

Viszont az alap fl studioban pont azok a funkciók és pluginok nincsenek benne, amiket használok. Elvileg audio clipet se lehet nyújtani, vagdosni, stb., ami elég fura nekem, főleg hogy a sound designjaim főleg audio clipek.

Akkor előszőr ráfekszek a haszonszerzésre, amiből az első fő dolgom az eredeti Fl Studio és a vst-k megvásárlása.

2017. ápr. 13. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!