Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc kpop csapatok...

Melyik a kedvenc kpop csapatok vagy énekesetek?

Figyelt kérdés

Csak nemrég kezdtem el kpopot hallgatni. Nem ismerek sok mindenkit, a BigBanget, a JYJt, a 2NE1 ez és a T-arat szokatam hallgatni.

Előre is köszi a válaszokat.



2017. ápr. 16. 07:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Hát igazából én B.A.P-ot nagyon a BTS-t oohh férjeim az ub-m Jimin:DDD

Még SNSD-t, Teen Top-ot, Exot, Got7,Big bang, Block B,Blackpink,Red Velvet. Èn őket szoktam legtöbbször. :))

2017. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Rám az EXO van akkora hatással, hogy kedvencemnek mondhassam.

De itt van még pár kedvenc: B.A.P, Block B, NCT(u, 127, dream), GFriend, FT Island, SHINee, iKON, Beast (Highlight), Monsta X, Mamamoo, SNSD, 4Minute (bár már feloszlottak a dalaik nagyon jók)...

Szólókból őket tudom ajánlani:

DEAN, San E, Cruch, Lee Hi, Jeong EunJi, Taeyeon, Giriboy..

2017. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Amiket én szeretek/hallgatok: EXO(ub banda), Monsta X, GOT7, BtoB, iKON, Winner, Block B, B.A.P, NCT, Teen Top, Super Junior, SHINee, BTS, 2PM, BIGBANG, VIXX, GFriend, SNSD, Blackpink, T-Ara, Highlight(nem régen még Beast), Boyfriend, Red Velvet, Apink, Infinite, ASTRO, SF9, Sistar, Twice, Up10tion, After School, F(x), Miss A, C.N.Blue, F.T.Island, 24K, B.I.G ...asszem ennyi.:33
2017. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Mivel nagyrészt majdnem az egészet leírták az előttem lévők, leírom én is, hátha maradt ki pár.

2pm, BTOB, BTS, GOT7, Big Bang, Blackpink, B.A.P, B1A4, Block B, Block B-Bastarz, EXO(unit CBX), iKON, Infinite, Monsta X, Seventeen, SHINee, VIXX

És még szólóba szoktam hallgatni bandatagokat: Hyuna, G-Dragon, Zico, Taeyang, de igazából elég rákeresni és sok dalt találsz tőlük szólóba.

Crush, Dean, Seo In Guk is nagyon jó szólóénekesek.

2017. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
#1 vagyok. Miért pontoztak le? 😶
2017. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
VIXX VIXX VIXX, hallgass VIXXet, imádom a fiúkat és nem tudom elégszer ajánlani mindenkinek, csodálatosak, mint emberek, mint művészek, pls csak néhány számukat hallgasd meg, nem fogod megbánni~ #crazystarlightfangirl
2017. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Nálam úgy nézki a dolog, hogy van 3 ultimate bias csapat: Bigbang, SHINee, GOT7 utána jönnek a kedvencek: VIXX, iKON, B.A.P, WINNER, Red Velvet, Blacpink, NCT (az összes), BTS, EXO, KARD aztán van egy harmadik szint itt solo előadók szerepelnek: Dean, Jay Park
2017. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

BTS, Got7, Bigbang, SHINee, Exo, Block B, B.A.P, BTOB, Seventeen, Infinite, Vixx, Day6, NCT U, nct dream, nct 127, SS501, Super Junior, 4Minute, T-ara, SNSD, 2ne1, BlackPink, Red Velvet, Twice.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ezeket hallgatom.

Legnagyobb kedvencem a BTS<3

15L

2017. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
BTS, BigBang, BlackPink, Seventeen, GOT7, Oh my girl
2017. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Végre egy másik T-ara rajongó, már kezdtem azt hinni, egyedül maradtam.:D
2017. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!