Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet acapellát csináln...

Hogyan lehet acapellát csinálni egy zeneszámból?

Figyelt kérdés

megcsinálnám én magamnak, rá is kerestem neten, de amiket találtam használhatatlanok voltak.

aki esetleg ért hozzá és segítene, megköszönném!

de az is elég ha értelmesen leírja hogy mit hogyan kell csinálni.

esetleg ha van olyan, akinek megvan már az acapella, elküldené nekem?

"Royksopp - What else is there" (trentemoller remix - de ez lényegtelen) - youtubon meg lehet hallgatni. A lány hangja, vagyis csak az ének érdekelne.

segítsetek! :(


2010. máj. 14. 08:21
 1/5 Thurston ***** válasza:
Akkor végülis neked nem a szám A Capella verziója kell, hanem a számból az ének sáv, a zene nélkül... Egy mód van arra, hogy ezt megszerezd: elkéred az előadótól.
2010. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Az A capella verzió azt jelenti, hogy az éneksáv :)
2010. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Haha. Nem. Nem azt jelenti. Az azt jelentené, hogy az összes akkord illete szólam énekelve van hangszerek/szintik használata helyett.


És ahogyan az első is mondta, ha csak az éneksáv kell a már meglévő számból, akkor zat az előadótól tudod elkérni.

2010. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Az A Capella jelentése annyit tesz, hogy zenei kíséret nélkül. Amit te mondasz, az is egy részhalmaza ennek, de a szakmai terminus technicus előre vetíti azt a jelentését, hogy "a szám éneksávja". Ha pedig a számból kivonod az acapellát, akkor marad az instrumental.

És egyébként igen, e-mail a Royksoppnak, nagy valószínűséggel kiadják az éneksávot, ők amúgy is elmebetegek, lásd:

http://www.youtube.com/watch?v=2roFe42a4_g

2010. máj. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha tényleg ennyire esélytelen, akkor megpróbálok levelet írni nekik :D majd írok még h mit küldtek vissza... ;)
2010. máj. 17. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!