Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » UNTOLD fesztival Romania?...

UNTOLD fesztival Romania? Jart mar ott valaki?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok,szervezes,benyomasok;barmilyen gondolat a fesztivallal kapcsolatban erdekelne! :)
2017. ápr. 22. 14:05
 1/6 anonim válasza:
elvileg elég drága, kb. olyan mint a green future, csak romániában
2017. ápr. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem olyan drága,de nem is olyan olcsó!De ha hírességeket akar látni az ember az menjen el.David Gueta,Martin Garix,Armin Van Burren és sok más.
2017. ápr. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Draga?En neztem az idei arakat es olcsobbnak tunt mint pl a hazai fesztivalok.
2017. ápr. 24. 07:05
 4/6 vangi válasza:
Mi a jegyet megvettük, szállást lefoglaltuk. Ez összesen 55 ezerbe került fejenként. Viszont a fesztiválon belüli árak engem is érdekelnének... Magyarul esetleg beszélnek ott?
2017. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Erélyi magyar vagyok. Tavaly voltam először. Nagy élmény. Szerintem ahhoz képest, hogy több napon át milyen híres fellépők vannak, egyáltalán nem drága a jegy. Máskor egy 3-4 napos jegy árából csak 1 fellépőt tud megnézni az ember, itt meg...


A benti árak sem vészesek, de szerintem érdemes előtte alapozni, a parkon kívül. A kaja viszont nagyon drága bent.


Magyarul nem biztos, hogy beszélnek az elárusítok, de szerintem angolul garantáltan tudnak. Viszont magyar szót meg nagyon gyakran lehet hallani a tömegből.


Ahoz képest, hogy román rendezvény, azt mondhatom, hogy szervezettség van.


Remélem idén is eljutok. Másnak is ajánlom.

2017. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltam 2016-ban és 17-ben. Tényleg nagyon nagy élmény. Sajnos idén elmaradt, de remélem legközelebb újra tudok menni. A fellépők mindig zseniálisak: Armin van Buuren, W&W, Martin Garrix, David Guetta, Hardwell, Steve Aoki, Afrojack, Kygo
2020. aug. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!