Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ignorálnak folyton az...

Miért ignorálnak folyton az elektronikus zene promóterek? (HOSSZÚ)

Figyelt kérdés

Hát nem tudom, hogy hol is kezdjem.

19 évesen az elektronikus zene készítésben találtam meg az identitásomat, abból is inkább az Underground műfajokban (Dubstep, D & B, Trap, stb...).

És már kezdek egy picit jó lenni benne, tehát nem gagyi a stuff, de még nem az a full pro (elnézést ezekért az angol kifelyezésekért, túl sokat használom a nyelvet...).

Már úgy érzem, hogy a mostani alkotásaim kezdenek olyan jók lenni, hogy beküldjem őket YouTube promótereknek (DSG, Berzox, Reinelex), de ők egyszerűen ignorálnak engem (e-mailekre nincs válasz, soundcloud üzenetekre szintén), ami NAGYON rosszul esik.

Tekintve azt, hogy ezeknél a csatornáknál néhány zene olyan szinten igénytelen így producer szemmel

(vagy füllel? :D), hogy az eszméletlen.

Na és itt jön a lényeg.

Komolyan annyira szar zenét csinálok, hogy egyik promóternek sem tetszik? Velem van baj? Vagy inkább velük?

Vagy most akkor mivan?

Ezért szeretnék itt kérni egy kis visszajelzést, hogy tisztább képet kapjak arról, hol is tartok valójában.

Mert ugye, ha az ember megcsinál egy zenét, elejétől a végéig, mixing-től a mastering-ig, akkor már nem tudja

a saját alkotását kívülállóként megélni.


Szóval csak így itt hagyom a SoundCloudom linkjét:


[link]


Kérlek nézzetek (hallgassatok :D) körül és segítsetek,

mert érzelmileg már teljesen kikészít

ez az állandó tűnődés.


És persze, ha tetszik a cucc,

akkor akár be is követhetsz, lájkolhatsz, repostolhatsz,

megoszthatsz. ;)


Köszönöm, ha végigolvastad és, ha még válaszoddal

is segítesz, 69 év és 420 hónap szerencse fog érni. :D



2017. ápr. 25. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó zenék, próbálkozz másoknál is velük.
2017. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Na ha még aktuális, akkor elmondom az én véleményemet is.


A zenéid mind jók, odafigyelsz a hzk-ra, és VÉGRE valaki jól elkülöníti a mid hangokat masteringnél :D Tehát alapos vagy.


Ami nekem feltűnt, hogy eléggé hajazol Virtual Riotra aki szakmájában elismert, csak amint látod a zenei piacot, tömve vagyunk a színes bőrű kollégáinkkal akik belepik a slágerlistákat a trap műfaj legújabb genre-ival :D Lil Yachty, a Migos trio éssatöbbii...


A mostani trackekkel amit csinálsz zúztál volna 2012-ben, csak azóta történt egy Getter, egy Jack Ü kombó, meg a Marshmelló gyerek (meg még ki tudja kik), akik gyökeresen felforgatták a dubstep műfaját :D


Ha ki akarsz törni ebből javaslom, hogy kezdj el a legbrutálisabb dropokon gondolkodni, ami megadja a kellő hátszőrfelállást a közönségnek, és insta pogot gerjeszt.


Nos hát kezdd el megismerni a Serumot (Ha eddig esetleg nem tetted volna) és kezdd el gyártani a legbetegebb, legijesztőbb soundokat kreálni :D


Ja XXXTENTACION-T elfelejtettem.


Remélem érted mire célzok, tök jó lenne ha lenne egy magyar dubstepes mert k*rvára ránk férnének külföldi méretű wubpartik :D


Na remélem segítettem.


- Egy másik álmodozó kezdő zenei prod. (cirnge)

2017. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lol bocsi, hogy későn reagálok :D

A sérummal jóban vagyok, már a frekvencia modulációt is

haladóban tolom.

És kezd kialakulni a saját hangzásvilágom is. :3

2017. szept. 5. 17:39
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja és már van magyar dubstep hero.


WUBBADUCK ;)

2017. szept. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!