Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg szeretném jobban ismerni...

Meg szeretném jobban ismerni a k-pop müfaját van erre valami oldal?

Figyelt kérdés
Imádok k-pop ot hallgatni, csak hát még nem vagyok az a nagy fan.(egyenlőre😂❤💪) nem ismerek sok bandát. Azt szeretném kérdezni igazából, h van valami olyasmi oldal ami fel világosít e téren, vagy ne is reménykedjek?előtte is köszi a válaszokat! :))

2017. ápr. 25. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a xiaolongimnidát facebook-ja is van és nem csak megismered, de vannak olyan cikkek amiket jó ha elolvasol mert egy tiszta képet alkot mindenről értsd: lényegében megérted mik azok a dolgok amik rosszak a kpop-ban mert sajnos ilyenek is vannak.. Szerintem azt is csináld, hogy ha hallgatsz más bandától egy számot és tetszik a banda google-be beírod a nevüket és mellé, hogy tagok ekkor általában kiad kettő oldalt ahol a tagokat meglehet ismerni ez a kettő a kpop-times.weebly és a ourblogaboutkorea. Sok szerencsét mert a kpop világa nagyon nagy és másműfajok is vannak!
2017. ápr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺☺
2017. ápr. 26. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:

ourblogaboutkorea oldalt én is ajánlom, én onnan szoktam elolvasni tényeket egy bandáról, és nagyon szeretem.

Emellett koreaboo.com és allkpop, de ez a 2 oldal inkább 'híreket' posztol, vagy hülyeségeket.

Instagramon is vannak különböző fan oldalak bandákról, ott is sok infó van róluk, fordítanak interjúkat, képeket, válaszokat az idoloktól angolra, tényeket írnak ki róluk stb.:)

2017. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!