Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok nekem olyan zenéket...

Yorki01 kérdése:

Mondanátok nekem olyan zenéket (Nem olyat ami a rádióban szól) amik népszerűek a 13-14 évesek körében?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszii

2017. ápr. 26. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hm.. Hát én kpopot egyáltalán nem hallottam még szólni a rádióban, viszont ez szerintem népszerű a tinik körében.

Konkrétan zenéket most nem írok le, de bandákat tudok ajánlok.

B.A.P, Block B, Ikon, 4minute, blackpink, teentop, astro, SNSD, Red Velvet, BTS, Exo, got7, Monsta X, Shinee, Ailee(szóló), Bigbang.

2017. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Michael Jackson, George Michael,Queen, AC\DC,stb... Ezek et a bandákat\előadókat hallgatom én...Szerintem nagyon jók, bár a fiatalság nem értékeli őket...Keress rájuk a neten hátha tetszenek a számaik. ;)

14\L

2017. ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es, most a kritérium az volt, hogy a zenék népszerűek legyenek a mai tinik körében, de rádióban ne menjenek... hmm, nem olyan egyszerű, de azért vannak ilyenek.


Bár nem igazán hallgatok rádiót, de szerintem BMTH, Asking Alexandria meg BVB nem szokott rádióban menni. Meg Gazette és Xjapan sem, ha már ázsiai dolgokat feszegetünk. Talán a 30 seconds to mars is idevehető meg a Halestorm és a Sixx A.M. Jó, nem az utolsó kettő túlzás volt, azok annyira nem népszerűek. Rap, hip-hop terén 2pac meg Eminem biztosan, talán Snoop Dogg és Kanye West is idevehető.

2017. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!