Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szerepel a Sláger...

Miért szerepel a Sláger TV-ben az AK26?

Figyelt kérdés
Tök jó, hogy a nyit a világ az AK26 fele (bár csak a Rudi vernyákolása miatt lett felkapva szerintem). 1000 éve AK követő vagyok, nem lesz ez másképp ezután sem, de szerintem szánalmas, hogy elmennek ilyen helyre fellépni, ahol az emberek ütemre tapsolnak felvétel közben. 2 mulatós szám között jön az AK26. Nem gondolom, hgoy ezzel szembemennének önmagukkal vagy ilyesmi, de ettől valahogy kinyílt a bicskazsebembe, de nem vagyok barnabás, aki ezért elfordul, csak elkeserítőnek tartom.

2017. ápr. 27. 13:03
 1/8 anonim válasza:

Igazából elmondásuk (vagy inkább Giajjeno) szerint azért szerepelnek ilyen helyeken, hogy ismertebbek legyenek, és nem adják el magukat amíg azt teszik amit ők jónak gondolnak. Viszont én sem tartom reálisnak ezt a sláger tv-s mulatós között ak26 dolgot. Valóban a Rudi csávó miatt van ez az egész inkább. Véleményem szerint azonban a TV-n keresztül már nem tudnak nagyobb ismeretségre szert tenni, csak ők lehet, hogy ezt máshogy látják, mint mi külső szemlélők.


Az RTM tagságuk és a kezdeti munkásságuk miatt pedig "megkapták a bélyeget" és nagyon sok ember tudja kik ők, de a régi dolgaik alapján nem nyitnak feléjük.


Ennél fogva pedig újra előjön az, hogy kell egy másik előadó, akivel közösen "átvehetik egymás rajongóit".


(De hamár itt vagyunk arról is tudnék vitatkozni, hogy a friss Benzboyz klippbe minek kellett egy 80 milliós bérelt kocsi, ami elsőre úgy tűnik, mintha Giajjenoé lenne.)

2017. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez az egész szám egy merci reklám. Ez tuti busta ötlete volt, giajjeno meg sztem leszarja. Azért ilyet láttunk már nem egyszer rapperektől, nem csak itthon. Ezen nem kell meglepődni. Busta már szánalmas szerintem, camarobro meg hasonló remek számaival.
2017. máj. 1. 13:31
 3/8 anonim válasza:
Ezt sajnos rosszul látod, merci reklám nem nagyon lehet, egyszerűen csak imidzs szám. Ahol a sikerekről van szó, de az nem siker, ha nincs pénzed a kocsira csak kibérelni! Engem zavar, hogy Giajjeno olyat mutogat amire nyilván nem telik, de azt mutatja. A rap nagy része ma már erről szól, amivel nincs baj, amíg olyan dolgokkal kérkedsz amit valóban meg is tehetsz! Változnak az AK-s fiúk, csak sajnos és azt látom, hogy nem teljesen jó irányba halad ez az egész.
2017. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*én
2017. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is képletesen értettem a merci reklámot, nem szó szerint, mivel nincs pappas lógó a klipben, ami a merci magyar képviselete :D Hát én ezt a számot betudom Bustanak, nagy részében úgyis ő rappel. Ak26 mostani számaival nekem nincs bajom, van aminek mondandója van, van ami csak veretős underground, meg lazább is van. Nekem bejön végülis
2017. máj. 1. 14:36
 6/8 anonim válasza:
Az számaikat én is szeretem, nem arra gondoltam a rossz irányba haladást, és nem is minden téren van ez a tendencia!
2017. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amugy attol, hogy nincs neki nem azt jelenti, hogy nem telik. Egyebkent az egyik az o kocsija. ;)
2017. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meg mi az hogy bérelt??😂 Olyan körökbe mozognak hogy minden 2. Havernak ilyen van és bármikor vihetik klipre szerintem.
2017. júl. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!