Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyiért lehetne eladni egy...

Mennyiért lehetne eladni egy bakelit lemez készletet?

Figyelt kérdés

Örököltem 2.000-2.500 darab bakelit lemezt.

Én semmit nem tudnék vele kezdeni, ezért el szeretném adni.

Körülbelül mennyi pénzért tudnám eladni?



2017. ápr. 27. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szánj rá egy rakás időt, és nézd meg egyesével az előadókat, hogy ebay-en mennyiért árulják emberek a lemezeiket, és az alapján hirdesd meg őket KÜLÖN-KÜLÖN. Ez fontos. Rengetek olyan idiótát láttam, akik ragaszkodnak ahhoz, hogy ők márpedig 200 cd-t együtt adnak el és sehogy máshogy. Ennyi lemez a kutyát se érdekli egyben, pedig engem 5-6 lemez érdekelt már ilyen kollekciókból.
2017. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
függ az előadótól az évszámtól és a kiadótól is... az is lehet hogy baromi értékes darabok vannak közte de lehet egyik sem ér többet 100ft-nál se... rá kell szánni az időt és végignyálazni őket...
2017. ápr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Régi könyv-, lemez- vagy bélyeggyűjteménynél, hagyatéknál (ami nem nagyon ismerünk, és képek, grafikák, képeslapok, régi pénzek is vannak benne) nagyon meg kell nézni az egyes darabokat. Neten le kell csekkolni, hozzáértőknél fel kell becsültetni - jó, ha több helyre is elvisszük.

A német ismerőseim a rájuk hagyott 3 db II. világháborús bélyegalbumból (néhány különösen értékes példány volt benne) vettek később egy családi autót!

2017. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, h. neked lemezeid vannak, csak érdekesség képpen: [link]
2017. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig kicsit más téma, csak, h. a ritkaság oldalát hangsúlyozzam:

[link]


Az említett ismerősömnek szintén ue.-ben a hagyatékban volt egy eléggé megkopott, de eredeti szignóval ellátott Geothe kötete is.

Szóval vizsgálj meg minden egyes darabot egyyenként!

2017. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha lesz időm akkor átnézem őket és szétválogatom.
2017. máj. 1. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!