Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar zene meghalt?

A magyar zene meghalt?

Figyelt kérdés
Szerintem 10 eve mar csak gagyizenet csinalnak a magyarok.

2017. ápr. 29. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Gagyi mindig is volt. Nézd meg milyen zenék voltak a 70-80-90-es években. Inkább azt mondanám változott az ízlés és az igény. Új stílusok lettek és az internettel elég nagy szabadság hogy sokkal több zenét hallhass. Azért érzed gagyinak főként mert külföldön sokkal több az igényesebb és a jobb.
2017. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régen jó magyar zenék is voltak, de most már semmi.
2017. ápr. 29. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen műfajról beszélünk?
2017. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogyan az 1-es mondja.


Én csak a metállal vagyok képben, de bizony rengeteg olyan együttesünk van, amelyik nemzetközileg ismert és elismert, csak hát ugye a metál rétegzene. Mondjuk azért a régi híres zenekarjaink is mind rock/hard rock együttesek voltak (Omega, Piramis meg a többiek, aztán meg a Pokolgép is ismertebbé vált); a maiak közül ott a Thy Catafalque, a Dalriada, a Kylfingar, az Ektomorf - mind nagy név, csak nincsenek szem előtt az átlagembernek.


Feltételezem, te popzenére gondoltál, ami viszont minden országban ugyanolyan, csak a nyelv változik.

2017. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak világszínvonalú jazz zenészeink is.
2017. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!