Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti el szoktatok így járni?...

Ti el szoktatok így járni? Érdemes bevállalni?

Figyelt kérdés
Kevés embert ismerek, akik nagyjából hasonló zenéket szeretnek, mint én és ők sem feltétlenül élnek a közvetlan közelemben. Ez azért gáz, mert vannak iszonyatosan jó bulik, a kedvenc zenéimmel, de ritkán tudok eljárni, mert nagyon nehéz olyat találni, aki szívesen elkísér. Egyre jobban gondolkozom, hogy egyedül menjek el, de pont a hozzám hasonló fiatal lányokat intik legjobban óva a szórakozóhelyek veszélyei miatt. Nektek mi a véleményetek?

2017. ápr. 29. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én simán elmegyek koncertre egyedül is, igaz, hogy én nem lány vagyok. Ami problémásabb lehet, az a hazaút, koncerten a normális emberek biztosan segítenek egy bajbajutott lánynak.
2017. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én hazamenetkor nem félek. Koncertre talán elmennék egyedül, sőt lehet az lesz nemsokára és majd ott barátkozom össze vakivel. De egy buliban, ahová az emberek csajozni/pasizni járnak, hiába mennék a zene miatt, elég necces, hogy valami idióta megtalál.
2017. ápr. 30. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!