Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy 10-20 W-os otthoni erősítő...

Egy 10-20 W-os otthoni erősítőn van különbség a gyári Cort és az EMG hangszedő között?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az EMG jobb, de egy ilyen kis erősítőn érezhető a különbség? Esetleg a gyári Cort hngszedőkről tud valaki valamit mondani?

kösz!


2010. máj. 15. 15:42
 1/6 Thurston ***** válasza:
Az EMG akkor jobb, ha van egy iszonyat durva fullcsöves felszerelésed, ahol a gitárod millió dolgon fut át. Ugyanis totál steril hangja van, jobban kijön az erősítők/effektek hangja. Így könnyen kitalálhatod, hogy nemjó erősítőn nem fog jól szólni.
2010. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt mindenhova beírja valaki. De csak bizonyos EMG hangszedőkre igaz ez. Főleg az aktívakra. Például, az EMG Hz szériának szerintem durva hangja van egy Boss effekt pedálok keresztül is.
2010. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, a kérdésre az a szigorú válasz, hogy igen, van különbség. Te is hallani fogod.
2010. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy cort evl z2-t néztem ki 67 ért, gyári hangszedővel, (ami ha jóltudom a cortnál már eleve minőség) viszont van 90 ért evl z4 EMG hangszedővel, tehát érdemes lenne még 20 ezret rászánni a z4 re?

Csak itthon használom és 15 w-os erősítőm van.

2010. máj. 15. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Megéri persze :) a Z4-es ritka jó :) És az Aktív emg-k tudnak szólni :) Torzítottan jó mert van bennük kraft rendesen de a Tisztájuk túl steril (de legalább a fát hallod :D)
2011. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok :) És a Z4 nagyon kényelmes és dögös is szóval ezért is megéri :)
2011. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!