Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az emberek miért utálták...

Az emberek miért utálták Sipos F. Tamást, mikor a Republic énekese lett?

Figyelt kérdés
Ugyebár Cipő meghalt, őt nem lehetett visszahozni. Most vagy lehúzza a rolót a zenekar, és akkor a tagok mehetnek kéregetni, vagy keresnek új énekest. Persze így utólag a Boros Csabi jó választás, de nem értem miért volt bajuk az embereknek Sipos F. Tamással, aki szintén remek énekes, jó hangja van, és elvállalta a feladatot.

2017. máj. 5. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Az ember nem cseréli le az apját, anyját.
2017. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hozzá vannak szokva az énekeshez az emberek. Ha őt bármilyen okból leváltja bárki más, az esetek túlnyomó többségében egy másik zenekarként fognak rájuk tekinteni az emberek, az új énekesre pedig úgy, mint a zenekar gyilkosaként. Nem Sipos F. személyével van baja szerintem a népnek, hanem azzal, hogy ez már nem az a Republic, amin sokan akár fel is nőttek... csak hát nem tudom, akkor mit kellene tenni. Egy ekkora együttes már nem teheti meg, hogy csak úgy feloszlik, nekik ez a munkahelyük már, ez a megélhetésük, folytatniuk kell.
2017. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Mert az embereket nem lehet pótolni. Cipőt sem. Sipos F. Tamás sosem lesz Cipő, ezért nem kedvelik a számokat vele, ők Cipőt szeretik.


Ettől függetlenül semmi bajuk Sipos F. Tamással, csak hát nem tőle szeretnék hallani a 67-es utat.

2017. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt a Republicba való.
2017. máj. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos elég fiatalon hunyt el Cipő, nekem volt szerencsém ismerni őt még a középsuliból. Már akkor beteg volt a szíve, s tulajdonképpen ezért is hagyta el az iskolát hogy minél több időt tölthessen a zenéléssel, a karrierel. Szerintem Sipos F Tamást nem utálja senki csak hogy ő nem ezen stílus képviselője. Jobban inkább hasonló például a Mohikán zenekar és annak frontembere.
2017. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En 2x voltam Boros Cs. altal enekelt Republicon.Nagyon jo hangulatot csinal,jo ket oras koncertet nyomatnak,az uj szamaik se rosszak,persze a hangja nem olyan,mint Cipoe.

De nem rossz.Kis varosokba,falukba is eljarnak.


Viszont nem tudom,hogy igaz e amit lehet olvasni,hogy mar vartak Cipo halalat,nyug volt nekik,es ervenyesulni akart B.Cs.is.Nem tartottak tiszteletben a kereset Ciponek,hogyha valaki tavozik,nincs tobbe Republic.Ezert valt ki Toth Zoli is,es alapitott uj zenekart...

2017. szept. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Exoticban meg Sipos F. Tamást cserélték le nemrég. Szóval az meg fordított helyzet. Nem valaki mástól akarjuk hallani a Trabantot meg a 67-es utat sem.
jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!