Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell azt a pengetést...

Hogy kell azt a pengetést csinálni?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=IhVMEqI2WU4 Mondjuk ezt a zenét..szoval hogy igy egyesével pengeti a hurokat és nem a másik verzióval..nem tudom elmondani..nehéz megtanulni?
2017. máj. 7. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok-sok gyakorlás. Azért kezdőként ne rögtön fingerstyle témákkal kezdj. Erős alapot sajátíts el, aztán hajrá! Annyira azért nem nehéz!
2017. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de azt nem értem, hogy ezt mi alapján pengetik? mert a tabokat értem de ezt a fingerstyle sítlust sajnos nem:(
2017. máj. 7. 13:24
 3/11 anonim válasza:
Tanulj klasszikus zenét, és ne pengetővel, biztos lehet sok kottát vagy tabot találni klasszikus zenére
2017. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy mit nem értesz? Pláne, ha tudsz tabot olvasni.
2017. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat azokat a klasszikus "minden" húrt pengetsz azt tudom, értem..azt nem tudom hogyha így külön ujjal kell fingerstyle stílusba akkor hogy kell..nemtudom elmagyarázni..de nemertem:( biztos nehez
2017. máj. 7. 16:37
 6/11 A kérdező kommentje:
[link] mik azok a számok a kottan?:)
2017. máj. 7. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Általában a basszust huvelykujjal pengeted az E6, A, D húrokon. G, B, E1 húrt pedig kiosztod mutató-, középső-, és gyűrűsujjra. Felváltva pengeted őket, ahogy a bontás diktálja. De! Ez nagyon alap megközelítés. Viszont el tudsz rajta indulni. Fingersyle játékra az a jellemző, hogy hozod a basszus szólamot, mellette a harmóniát bontod és még fölé játszod a melódiát is. Ki kell gyakorolni. Senkinek sem megy azonnal. És trükközni kell, hogy mit hol tudsz megfogni úgy, hogy tudd hozni a szólamokat.
2017. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem megy az a tab olvasás...
2017. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De a nem "fingerstyle"os pengetés az megy, meg tudom az akkordokat(Am, Em, A, B, C, D stbstbstb.)...mindegy
2017. máj. 7. 16:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval úgyanúgy kell az akkordokat lefogni mintha nem fingerstyleba csinálnád..de melyiket kell pengetni melyik húrt? najo nem erteeeeem
2017. máj. 7. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!