Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki aki rendelt már a...

Emmadirectioner kérdése:

Valaki aki rendelt már a Ticketmaser oldaláról az megtudná mondani hogy kb mennyi idő mire kézhez kapom a jegyemet? (a jegy Londonba szól)

Figyelt kérdés

Tudom tudom miért nem nézem meg az oldalon de esküszöm megnéztem és bár nem rossz az angolom pontos időt nem találtam csak annyit hogy koncert előtt minimum két héttel meg kell majd kapni de ez nekem egy kicsit késő mert ugye benne van a pakliban ha ők elcsesztek valamit vagy esetleg én és várok de nem jön meg a jegy akkor a kijutásra feleslegesen költöttem előre pénzt márpedig azt az utolsó pillanatokra nem akarom hagyni??

MEGKÖSZÖNNÉM HA MELLŐZNÉTEK A BUNKÓ MEGJEGYZÉSEKET!!!

NA MEG A GOOGLE A BARÁTOM KOMMENTEKET MERT AZÉRT ÍRTAM ERRE AZ OLDALRA MERT OLYAN EMBEREKTŐL SZERETNÉK VÁLASZT KAPNI AKIK CSINÁLTAK ILYESMIT.


2017. máj. 8. 13:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!