Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi annak a dalnak a címe,...

Mi annak a dalnak a címe, amiben olyan van, hogy, , C'mon c'mon''?

Figyelt kérdés

Keresek egy dalt, már elég régóta. Egy férfi énekli, nagyon gyors, szerintem régi szám. A stílusát nem tudom besorolni, de régebben elég gyakran adták a rádiók. A szöveg valahogy úgy hangzott, hogy ,,Let's go c'mon, c'mon, c'mon, c'mon'', lehet, hogy c'mon is a zene címe.

Aki ismeri, vagy csak van tippje, az írjon!



2017. máj. 8. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

??

2017. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem ez az. Ezt ismerem, és jó zene.

mondjuk az is jó, amit én keresek. De azt egy viszonylag vékony hangú énekes énekli.

2017. máj. 8. 19:34
 3/13 anonim ***** válasza:
2017. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem ez az. Amit én keresek, az híresebb, és nem ilyen a stílusa, és az énekes is valami világsztár lehet.
2017. máj. 8. 20:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez igy eléggé nehéz lesz.
2017. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy világsztár az előadó, de a dal elég híres.

Meg valami olyat is mond a szövegbe, a refrénbe, hogy ,,Let me know you''.

2017. máj. 8. 20:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyik se az, amit keresek. De am jó számokat küldtél. Amit én keresek, szerintem kicsit újabb, mint ezek, de olyasmi stílus. A srác anikor énekelte, akkoriban nagyon fiatal volt. És ilyen kicsit őrültebb, vadabb, partisabb zene. Mármint a parti zene alatt ne a mai tuctuc zenéket értsétek.
2017. máj. 8. 21:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor passzolok.... ha véletlen hallod, akkor shazamozd ki...
2017. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oki, bár mostanámaban alig adják ezt a számot a rádióban, meg alig hallom valahol, de ha véletlenül hallom, akkor megpróbálom.

Szerintem amúgy valami feldésbe merült sláger lehet, akkori divatzene, mert most alig hallom, akkoriban meg híres volt, nagyon sokat adták a rádiók.

2017. máj. 9. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!