Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Rihannát?

Szeretitek Rihannát?

Figyelt kérdés
Rihanna a popdíva, 2005-ben debütált először a Pon The Replay című számával. Azóta már rengeteg rajongót szerzett. Világszerte veszik lemezeit, nagyon érdekelt személyiség. Mi a véleményetek róla? A stílusáról? Hajáról? Személyiségéről? Dalairól? Mit kedveltek benne és mit nem? Mit változtatnátok meg rajta? Írjátok meg itt!
2010. máj. 16. 00:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
én nem szeretem, szép meg minden, de átlagos a hangja, a klipjei és a számai meg unalmasak.
2010. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem Rihannát, leginkább a hangja és egzotikus külseje miatt, ami mára már nem olyan feltűnő, mint régen a hosszú világosbarna hajával. Szerintem azzal volt a legtündöklőbb. A mostani klippjei kicsit kiábrándítóak, viszont az új lemezéről a Te amo nagyon tettszik! Hallgassátok meg! Szerintem nagyon egyedi a csaj, már a hely is ahonnan származik, Barbados. Szinte mindent tudo róla, mert régebben nagyon érdekelt. Minden lemeze, dala, dalszövege megvan, és egy koncert DVD is, valamint egy dokumentumfilm az életéről... De nem vagyok FUN! :D
2010. máj. 16. 00:29
 3/17 anonim válasza:
79%
NEM
2010. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
nem nagyon, a Disturbia az egyetlen száma ami tetszik, az viszont nagyon:)
2010. máj. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Thurston ***** válasza:
59%

Nem szeretem.

Milyen stílus? Haha.

Hajáról???

Nem ismerem. De szereti az agressziv, primitív barmokat, rossz ember nem lehet.

Unalmasak.

Semmit nem kedvelek benne. Főleg azt nem, hogy ugyanolyan zenét csinál, mint mindenki más. Hurrá!

Semmit nem változtatnék. Felőlem bárki csinálhat szar zenét.

2010. máj. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
jaj nagyon tudom utálni. Ne is haljam!
2010. máj. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Szóval sorban:

Nem tűr nyomdafestéket és GYK-s cenzúrát.

Olyanja is van? Ez nekem új...

Ha jól rémlik nem kopasz...

...nekem viszont kimegy tőle a hajam.

Reménytelen eset. A többi média által arcomba tolt popsz@rral együtt mehet a lefolyóba.

2010. máj. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem ,utalom,ruhelem
2010. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
54%
ki nem állhatom rihes annát
2010. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Én szeretem.A régi "nőiesebb" stilusa szerintem jobb volt.Mostanában viszont mindig fiús frizurákat vágat:(A zenéjét szeretem.A klippjeit többségben szeretem bár a Rude Boy c. számához a klipp az elég "érdekesre" sikeredett.Bár a szám jó:)
2010. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!