Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen rock bandákat szerettek...

Milyen rock bandákat szerettek/ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvencem a Green Day és a Linkin Park, szívesen megismerkednék más együttesekkel akik szintén hozzájuk hasonló zenét játszanak vagy amiket ti kedveltek.

16 vagyok ha ez számít valamit 🙂



2017. máj. 10. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Marilyn Manson, Motionless In White, Bring Me The Horizon, Nirvana, Arctic Monkeys, Black Veil Brides, Fall Out Boy, Three Days Grace, Skillet, Asking Alexandria, Red Sun Rising, Panic! at The Disco, Alice Cooper, Falling In Reverse

Válogass kedvedre.

2017. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem rock, hanem metál lesz többségében, de a Linkin Park is numetal volt, most meg már electro pop, szal a műfajokba ne nagyon menjünk bele(főképp, hogy a Green Day meg pop-punk, nemde?)...


Metallica, Megadeth, Slayer, Testament, Overkill, Exodus, Annihilator, Sepultura, Kreator, Evile, Vektor, Pantera, Mastodon, Tool, Avenged Sevenfold, Bullet for My Valentine, Five Finger Death Punch, Nightwish, Sonata Arctica, Epica, Kamelot, After Forever, Ensiferum, Tyr, Rise Against, Dope

2017. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sabaton

Thy Catafalque

Watch My Dying

Magor

Akela

Darkthrone

Sodom

Bolt Thrower

Kylfingar

2017. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, most jelentkezzen az, aki szerinte jobban tudja, én mely bandákat szeretek/szoktam ajánlani másoknak, mert egy ilyen kérdésnél másképp nem tudom értelmezni a nulla %-ot. 3-as voltam.
2017. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hármas nem én pontoztalak le.
2017. máj. 11. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
bon jovi, manic street preachers, sweet, aerosmith, héroes del silencio, santa cruz
2017. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!