Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A portugál szám miért ilyen...

A portugál szám miért ilyen jó szakmailag?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 00:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nagyon jó kérdés,engem is érdekelne...
2017. máj. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%

Szerontem a Jóci is jobb volt mjnt a Portugal,sose ertem

Mintha meg lenne beszelve es mindenki arra szavaz

Ami érdekes hogy Magyarorszahon is ezt hoztak ki 2.nak

Nevetseges

Nekem a Moldav tetszett

2017. máj. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de azt sem, hogy a nézők miért voltak oda annyira érte.

Szerintem az egyik leggyengébb szám volt.

2017. máj. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Mostmár tudom miért nyert:


[link]

2017. máj. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gondoltam felteszek egy kérdést, de már látom kiírásra került, akkor megkérdezem: ebben mi a zene és mi az ének?

Valamit ott nyávog a bajsza alatt ezt aláírom hogy én is bármikor megcsinálom :D


Nekem volt több ami nagyon tetszett egyébként, pl a Moldáv és a Ciprusi jó számok de azoknál nem éreztem olyan nagy hatást, de a rádióban meghallgatnám

Joci számát is sűrűn hallgatom, de győztesnek mégsem azt mondanám.

A horvát a hangja miatt volt nagyon jó, de ott a szám nem fogott meg annyira.

Belgium jó volt, de nagyon idegesítenek az ilyen "kisgyerekek" olyan Justin Bieber 2.0, hozzáteszem ha azt a dalt egy 20-30 éves nő énekli nálam nagyon jó lett volna. Az ausztrál ugyanez, de ott még a szám is sz*r volt, a srác meg meleg.

Volt több olyan ami tetszett női előadóktól, de nem tudok választani azért jónak mondanám:

görög, dán, német, lengyel, brit


A norvég jó volt minden téren, visszafogott lazább csávó a dal is jó.

A románban nagyon kornyikált a nő, idegesítő volt, viszont ha azokat a részeket levennénk rohadt jó dal lenne.

A fehérorosznál is volt olyan rész amikor csak rikácsoltak, egyébként abban is voltak jó részek.


Viszont amelyik teljes mértékben megfogott a belga dal, nem egy tucat zene, valahogy nagyon egyedinek tűnt és annak szurkoltam (a magyar mellett)

2017. máj. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5 Azért az elég gáz, hogy a németek egy David Guetta számmmal indultak, még akkor is ha nem plágium, nert ugyanaz a zeneszerző, de akkor is....

Nem véletlenül lettek utolsó előttiek.

2017. máj. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tetszik egyébként ez a fajta hozzáállás, ne azért nyerjen valaki mert beteg... ezt olyan gáznak tartom.

Az élet minden területén, pl amikor volt, hogy egy meccsen egy beteg kisgyerekkel gólt rúgattak aztán alig tudott menni, nekem az megalázó lenne inkább mint dicsőség.

Egyébként ha van kritikája akkor tudja hogy nem ő érdemelte meg.

Nálam a leggyengébb volt az az igazság utols helyre tettem volna és tettem is egy fogadást, hogy portugália 3 vagy rosszabb helyen végez 2.00 szorzóért, hát mondom ez ajándék.

Egyébként nem bántásból mondom de előszőr azt hittem h buz* de aztán az az érzésem volt, hogy degenerált.

Ahogy láttam a gesztusait, nekem van degenerált ismerősöm, és az mondjuk ilyen zseni, autista.

Akkor ezek szerint ez a srác is zseni, csak ő művész. Bár én nekem ez "nem jött át"


Na meg egyáltalán nem volt karizmatikus, olyan gyámoltalannak tűnt...

Az olasz pont az ellenkezője volt, az egy nagyon karizmatikus ember volt, teli energiával a produkció.

2017. máj. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem maga a szam bejott, de azt hittem, autista ( lehet, hogy az), amiert igy mutigat..attol volt fura es abban a pillanataban nem tetszett. De ha nem latom, akkor jo
2017. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A zene, pláne szakmailag, nem szempont az eurovízión.
2017. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A pontok felét a szakma adja, úgyhogy elég fontos...
2017. máj. 14. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!