Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc METALLICA...

Melyik a kedvenc METALLICA slágeretek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Whiskey In The Jar... :P Látom te is voltál a koncerten, én jobbat vártam :(
2010. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Creeping Death
2010. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jobbat??ennél??nekem nagyon tetszett...neked mi volt vele a problémád?
2010. máj. 16. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazából lehet az volt a bajom hogy nem voltam formában, 250km-ert utaztunk Pestig, meg k.urvára fájt a derekam (és csak 16 vagyok :D) Sok számát imádom a Metallicának de ezek közül 5-6ot ismertem csak. Arról meg nem is beszélve hogy a tavalyi SCORPIONS koncertet nehéz lesz felülmúlni bárkinek :)
2010. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem legjobban The Day That Never Comes tetszett mert az a kedvencem
2010. máj. 16. 20:52
 6/10 A kérdező kommentje:
ugye jól tudom hogy készült róluk egy film??nem tudjátok mi a címe?
2010. máj. 17. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:

a koncerten találkoztam pár ilyen emberrel, (ileltve mesélték a sima állórészben levők) hogy voltak olynaok, akik a nothing else matters-t lelkesen énekelik, hullámoznak rá, de a trough the never, vagy az enter sandman és a motorbreath alatt csak néznek, hogy ez most milyen zene is. a koncert szerintem baromi jó volt, bár az end of the line helyett nyomhattak volna egy fuelt, és a no remorse-t, de hát ez van. nekem megérte bőven elmenni. ja hogy kedvencet is irjak?

sad but true, my friends of misery, fuel, unforgiven, cyanide, no remorse, dyers eve, whiplash, one, puppest, creeping death, fade to black, bell tolls, harvester of sorrow, day that never comes, shortest straw, damage inc, orion, anaesthesia, enter sandman, de igazából az összes :DDD

2010. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
The unforgiven
2010. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja igen, készült róluk doc. film, some kind of monster a címe.
2010. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attitude
2013. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!