Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg szeretnék tanulni hegedüln...

Meg szeretnék tanulni hegedülni, van olyan internetes oldal, ami ebben segít?

Figyelt kérdés
Egy hegedűs ismerősöm megtanította az alapokat, de nem igazán ér rá komolyabban tanítani, így gondoltam hogy az interneten találok némi segítséget.

2017. máj. 15. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Youtuben szerintem ezrével találsz magyar illetve külföldi videókat erről, én gitározni tanultam így :)
2017. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
Hát igen. A hegedű - nem temperált hangszer lévén - nehezebb ügy, mint a gitár. Ennek ellenére beírtam Googleba, hogy "violin lessons" és egy rakat oldalt, meg youtube csatornát dobott ki. Szóval csak keresni kell, és talál is az ember...
2017. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van.
2017. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az internet nagy csodája a végtelenhez tartó fostenger tartalmak mellett, hogy gyakorlatilag bármit meg lehet onnan tanulni. Virtuóz nem valószínű, hogy lehetsz tőle, de szinte biztos, hogy elfogadható szinten meg lehet tanulni hegedülni.
2017. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!