Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi annak a számnak a címe,...

Mi annak a számnak a címe, ahol, , dühösen'' szövegel az énekes?

Figyelt kérdés

Keresek egy nem tudom mikori dalt már 1 hónapja, amiben egy pasi énekelt, és kicsit ilyen ,,dühös'' hangja volt.

A stílusát sem tudom most besorolni, mert nem sokra emlékszek belőle. De ha most hallanám, lehet, hogy tudnám. Meg arra is emlékszek, hogy nem lassú, de nem is gyors zene.

Kinek van tippje, melyik dal lehet az?



2017. máj. 17. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van. Pl Slipknot és társai
2017. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, amit én keresek, ott nem hangosan ,,üvölt'' az énekes, hanem olyan hangon énekel, mintha meg lenne sértődve valakire, és olyan ,,duzzogva'' énekel kicsit.
2017. máj. 17. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Queen? Nem tudom, a leírás egy kicsit az "Another one bites the dust" ra emlékeztet. :D
2017. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, azt ismerem, és jó zene.

Amit én keresek, ott gyakorlatilag beszél az énekes ilyen sértődött hangon, majd a refrénben énekel.

És asszem elég dühös fejet vág a klipjében is, olyan csúnyán néz. Mármint jól néz ki az énekes, csak kicsit dühös fejet vág.

2017. máj. 20. 18:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyen kicsit kényeskedve szövegel.
2017. jún. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!