Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem nincs semmi...

Csak szerintem nincs semmi különleges a November Rain gitárszólójában?

Figyelt kérdés
Minden ember annyira le van nyűgözve ettől a gitárszólótól, amit egyáltalán nem értek miért. Természetesen nem azt mondom hogy annyira könnyű vagy rossz szóló, csak szerintem semmi különleges nincs benne. Szerintem még a Sweet Child o' Mine szólója is sokkal különlegesebb ennél. Nem beszélve akármelyik neoklasszikus vagy power metál gitár szólóról. Ti mit gondoltok róla? Anyázásokat meg "b**dmeg, mert Slash a legjobb te gyökér" kommentelők kíméljenek (most tuti hogy valaki már csak a humor kedvéért is de ide fog dobni egy ilyen választ na mindegy) ez az én véleményem.
2017. máj. 28. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Az emberek azért vannak lenyűgözve tőle, mert:

1. a Guns n roses egy nagyon menő zenekar volt

2. a Guns n roses egy nagyon menő zenekar volt és még menőbb volt, amikor balladát is játszott

3. a Guns n roses egy nagyon menő zenekar volt, egy igazán karakteres gitárossal

4. a Guns n roses egy nagyon menő zenekar volt, ahol ha az említett karakteres gitáros elfingotta volna magát, akkor is ováció kísérte volna

5. Semmi bajom egyébként a zenekarral és Slashel sem. Megérdemelték a sikert.

2017. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!