Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenéket imádod, és...

Ay carramba! kérdése:

Melyik zenéket imádod, és utálod nagyon?

Figyelt kérdés
Tudom, sokszor nehéz hogy: "Hú, most melyik is a kedvencem?", de legtöbbször könnyű az, hogy: "EZ! Ezt utálom! (De nehogy elindítsd! Ne! NE!!! NEHOGY BEKAPCSOLD!!! :D).

2017. máj. 29. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Konkrétan mindig más, ami a kedvencem.

Hallgatok poppot, k-poppot, néha rockot. Le lehet pontozni, amiért ezt szeretem, de mindenkinek más az ízlése. Nekem ez tetszik, és kész. :D

Utálni viszont leginkább az ilyen diszkó zenéket, ami abból áll,hogy "tuc-tuc", valamint a magyar zenékért sem rajongok kifejezetten(egy-két kivétel). Meg ez a hörgős metál sem az én stílusom, egyszerűen nem.

2017. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

#1-es vagyok.

Ha egy konkrét zeneszámra utaltál, akkor jelenleg nagyon nagyon szeretem a GOT7 Never Ever című számát.

Amit utálok olyan most nem igazán van.

2017. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit egyszerűen nem bírok hallgatni, az a rap. Számomra semmi "zenei" nincs benne, dallamtalan és idegesítő. Konkrét zeneszámot nem tudok mondani, de a legtöbbet nagyon utálom, van, amelyiket elviselem, és egy pár, ami esetleg valamilyen szinten bejön.


Amit meg nagyon imádok az a rock, és annak válfajai, főleg a hetvenes, nyolcvanas és kilencvenes évekből.

2017. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahány ember, annyi ízlés és vélemény! :D
2017. máj. 30. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
amit imádok az a witchouse, az electrowave, experimental és dubstep műfajok. amit utálok az a metál összes alfaja.. számomra semmi művészi vagy megmozgató dolog nincs bennük
2017. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc bandám a Bon Jovi, tőlük valami mindig éppen a kedvencem, de változik. A Wild Is The Wind volt sokáig, most talán a What's Left of Me. Egyébként meg mindig rá vagyok kattanva aktuális dalokra, most épp spanyol zenéket hallgatok (ne ilyen Enrique Iglesiasra gondoljatok).


Legrosszabb: olyan nincs, amit ténylegesen utálok, csak amit unok, vagy pl. nem szeretem a Depeche Mode dalait, meg egyes Wham számokat, de nem utálom, csak rohadtul unalmasnak tartom őket. Azon kívül ott van a Queen, akik nagyon jó banda, de anyukám olyan nagy Queen-rajongó, hogy rohadtul unom a Bohemian Rhapsodyt.

2017. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Én a rockot szeretem. Sok jó rock szám van amit szívesen hallgatok. A kedvenc együtteseim a Green Day és Linkin Park.

Pop zenék közül is van jópár ami egész jó.

A tuc-tuc zene véleményem szerint borzasztó. Meg Jusztin Bieber. De hát ízlések és pofonok. 🙂

2017. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!