Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koreai, Ázsiai származásúak!...

Koreai, Ázsiai származásúak! Kpoperek! Mi a véleményetek, akkor most én weeaboo lennék? ( Koreai weeaboo) A többit lent! Csak értelmes, normális válaszokat létszi!

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ,a koreai zenét ( kpoper vagyok) érdekel a kúltúrájuk ,a nyelvük,az írásjelek. A húzott szemű fiúk az ideáljaim. De ez nem azt jelenti ,hogy az Európai fiúk nem jönnek be ,inkább csak van valami féle elfogultságom ( jó értelemben) az Ázsiai fiúk felé. Pl.: Ha az utcán meglátok egy Ázsiai fiút magamban elmosolyodok ,de a külvilág felé nem teszek semmit. ( Értsd.: Nem kezdek ek vihorászni vagy zaklatni az illetőt) . Illetve ha lenne esetleg egy Ázsiai fiúm nem azért járnék vele mert Ázsiai lenne ,hanem mert szerelmes lenék belé a származásától függetlenül.

Akkor én weeaboo lennék? Egy Ázsiai annak tartana?



2017. jún. 1. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok weeaboo! Attól még, hogy tetszik valami nem leszel az. Az a weeaboo, aki nagyon megszállott rajongó. Pl. Olyan párnája van amire Kpop-os fiúk képe van nyomtatva, azzal alszik, vagy ha beszél a pószterekhez, sikítozik, stb.
2017. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Értsd otaku csak kpop kiadásban. :D

Nem hiszem, hogy ennyiből bárki is annak tartana, de azért egyetlen dologra szeretném felhívni a figyelmed.


Csak azért mert írtad, hogy ők az ideáljaid..

Az ázsiai fiúk,(mostmár) az ázsia mániás lányokat nem veszik komolyan, éppen azért mert rengeteg ilyen lány 16 évesen gyakorlatilag húzott szemű hercegre és trófeára vadászik.Tudják hogy a legtöbb ilyen lány csak azért hajt ázsiai pasikra mert tök mindegy hogy milyen az illető, ázsiai és az ilyen lányoknak ez számít. Konkrétan ismerek nem egy és nem kettő olyan embert akinek az egy életcél hogy ázsiai pasija és félvér gyereke legyen. Nem vicc, nekik ez egy életcél és ezért képesek olyan szinten megalázkodni, lealacsonyodni, mindent elviselni(megcsalásokat, folyamatos egyéjszakás kihasználásokat, másik kezéről próbálják lecsapni a fiúkat stb, elég csúnya történetek vannak, durvább közeg, mint sokaknak kívülről tűnik), hogy egyszerűen az ázsiai pasik már nem veszik őket komolyan.

Ahogy ezek a lányok ki akarják használni a fiúkat, a pasik pont ugyanazt csinálják velük. Mindezt úgy hogy a többségnek meg sem engedi a családja, hogy bármit is komolyan gondoljon egy magyar lánnyal, akinek meg engedik, az inkább nem trófeavadászt választ.

Persze vannak sikersztorik, de nem akkora számban mint amennyi vadász kering odakint és keresi a hercegét.(és elég sok csúnyaságot elkövetnek, hogy aztán meg is fogják az illetőt, ha már megtalálták).

Igaz, hogy nem minden kpopper lány ilyen, a többség segítőkész, rendes és rengeteg az igazi angyal köztük, de azért jobb ha ezekkel tisztában vagy ha netán eljön érted a herceged és éppenséggel keletről való. :)


Ja és igen, az ázsiaiak az igazi weeabookra nem ezt a kifejezést használják(ezt ők találták ki saját magukra kb) hanem az idegesítő hülyét. :D Komolyan, előbb mondják ezt mint bármi mást.


Te még nem vagy weeaboo, de ne Ha érdekel a kultúrájuk, az írás, a nyelv akkor menj be a koreai kulturális központba(mondjuk nem tudom hogy pesti vagy e), és tanulj róluk. Annyival is több leszel azoknál akiknek minden húzott szemű, kínai. :)

2017. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szereted a K-popot, és tiszteletben tartod a kultúrájukat, de nem kezdesz el sikoltozni és nem őrülsz meg, ha valaki csak említést tesz az országról, akkor nincsen semmi baj.


Egyébként a weeaboo koreai megfelelője a koreaboo.

2017. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!