Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van metal stílus, amely a...

Van metal stílus, amely a dance-rock -nak metálos változata?

Figyelt kérdés

Merthogy nem hallottam ég "dance-metal" címkéről... Tehát hogyan nevezik a dance-rock -kal rokon metal stílusokat?


Dance-rock:

[link]



2017. jún. 2. 23:04
1 2
 1/13 Tom Benko ***** válasza:
Talán a glam lenne ilyen: Bon Jovi, Poison, Mötley Crüe, Dokken, Whitesnake, stb...
2017. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem a glam-re gondoltam.

Nem a felhigultságra,

nem a populatirásra ("pop") céloztam a DANCE-szel!


Kérem, aki válaszol, tekintse meg az általam megadott linket. :)

Abból kiderül, mire gondolok - rock változatban. ;)


(De pl ilyesmi a dance-punk, és az elektro-punk is... De az se metal, ahogy a dance-rock se metal...)

2017. jún. 5. 18:48
 3/13 Tom Benko ***** válasza:
Nos, a felsorolt előadók pont nem a felhígultságról nevezetesek.
2017. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem viszont igen. Langyi pop zenék. Ami akár lehetne jó is, háttérben, ha stílusos volna, de pl Bon Jovi valahogy nem az...
2017. jún. 6. 18:15
 5/13 A kérdező kommentje:

Látom, mutatnom kell konkrét példát dance-rock stílusú zenére... Szóval ilyeneket keresek, CSAK METÁLBAN. Meg hogy mi a neve a metálos változatú stílusának...:


Depeche Mode - Mercy in you:

https://www.youtube.com/watch?v=U8-LFLr_-no

2017. jún. 6. 18:19
 6/13 Tom Benko ***** válasza:
Az újabb Bon Jovik lehet, hogy langyik, de a fénykorban messze nem azok voltak.
2017. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2017. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2017. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de végül is ezek az általam már jelzett elektronikus metalcore-ok. Az első kettő egyébként japán hangzású, "anime zenék". Megvagyok ezekkel, de ezeken kívül is keresek, mert ezt a stílust már ismerem.
2017. jún. 12. 19:15
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja, bocs, a másik zenei kérdésemre reagáltam itt az előbb, véletlenül. :)) Szóval ismerem ezt a stílust is, igen, de ez nem a dance-rock-nak valamiféle változata, metálosan... Hanem ez metalcore, amiket mutattál, elektronikával. Ismerem tehát az általad mutatott zenék stílusát,

nem rossz.

2017. jún. 12. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!