Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan működik a fesztiválos...

Hogyan működik a fesztiválos élet?

Figyelt kérdés
Légyszi, ne nézzetek hülyének. Fesztiválra készülődöm, de fogalmam sincs hogyan működik ott a mindennapos élet. Hol lehetséges feltölteni a telefonomat, ha lemerült? Hol és hogyan lehet olyan helyeken lezuhanyozni? Sokat kell várni? Hol lehetséges bevásárolni és étkezni? El lehet hagyni a kijelölt területet? Hogyan oldották meg a vécézés problémáját? Van wi-fi hálózat, mert nekem el szokott menni a térerőm? Saját tapasztalatokra is kíváncsi lennék. Ha valamilyen kérdést elfelejtettem feltenni, nyugodtan kibővíthetitek a válaszotokat. Köszönöm.

2017. jún. 4. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak pár kérdésedre tudok válaszolni, de az is több a semminél, szóval gondoltam írok.

Rengeteg evős stand van a fesztiválon belül is, de ki is lehet menni, azért nem egy papírfecni a jegy, hanem a csuklóra van rögzítve. Vannak mobilwc-k mindenfelé, szóval nem a bokorba kell menni, ha a mobilwck ellenére érzed problémásnak a dolgot, akkor nem tudom mire gondolsz. Wi-fi szerintem bizonyos helyeken van a fesztiválon belül, de ez nem biztos hogy minden fesztiválra igaz. Mondjuk manapság szerintem ez már lassan alap. A sokat kell várnit nem értem...mire kell sokat várni?:D

2017. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!