Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen bluetooth hangszórót...

Milyen bluetooth hangszórót ajánlotok 10. 000 ft. Körül aminek jó a basszusa és úgy egyébként is jó? (Vízállóság és a méret nem számít)

Figyelt kérdés

2017. jún. 5. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

JBL GO

8-9000 forintért már lehet venni bármelyik elektronikai üzletben, nekem is ilyen van, teljesen megérte.

Nagyon jó a hangzása és erős a basszusa és elképesztően sokáig bírja töltés nélkül, a hangerőt pedig androidos készülékkel külön tudod hangosítani a hangszórón és a telefonon vagy tableten is, ez jó mert így olyan hangosra lehet venni, hogy egy könnyeb pénzérmét simán megrezegtet.

2017. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is ezt néztem ki . De most hogy te is alá támasztod a jó tapasztalatoddal így holnap meg is rendelem :D .

Köszi a választ !

2017. jún. 7. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez a közepes hangfalam, nagyságrendekkel jobban szól, mint a drága, márkás kicsi hangfalam.


[link]

2018. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!