Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ezekhez hasonló...

Tudnátok ezekhez hasonló rockbandákat mondani?

Figyelt kérdés
Aerosmith, Foo Fighters, Green Day, Guns N' Roses, Metallica, Nirvana, Pink Floyd, Ram Jam, Red Hot Chili Peppers, Scorpions, U2?
2017. jún. 6. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírom pár zenekarról, hogy kik jutottak róluk eszembe (nem mindig fognak pont úgy hangzani, mint amikről asszociáltam).


Foo Fighters: Queens of the Stone Age, Biffy Clyro, The Raconteurs

Green Day: Ramones, Blink-182, Sum 41, Brand New, Billy Talent, The Offspring, Bad Religion

Pink Floyd: King Crimson, Porcupine Tree, Radiohead, Tool

Metallica: Anthrax, Slayer, Megadeath

Red Hot Chili Peppers: Faith No More, Fishbone, Kasabian, Rage Against the Machine

2017. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. jún. 6. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Metallicához tudok hozzászólni, az említetteken kívül még mehet:

Kreator

Sepultura

Testament

Annihilator

Overkill

Exodus

Evile

Vektor

Municipal Waste

Pantera(?)... öhm legalábbis a Cowboys From Hell az olyan tipikus thrash metál, de hallgasd meg a Vulgar Display of Powert is! ;)

2017. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó, első válaszadó vagyok, nem hiszem el, hogy a Nirvana-hoz elfelejtettem írni. Pótlom gyorsan:

Alice in Chains, Soundgarden, Pearl Jam, Silverchair, Downface, Stone Temple Pilots, Tempe of the Dog, Niil'

2017. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!