Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire van elterjedve jelen...

Mennyire van elterjedve jelen pillanatban Magyarországon az amerikai underground/trap?

Figyelt kérdés
Gondolok a következő előadókra: XXXTENTACION, Lil Uzi Vert, Lil Yachty, Lil Pump,Ski Mask, Smokepurpp, Lil Peep, Kodak Black, 21 Savage, Famous Dex, Rich the Kid, és társai? Mitől olyan elterjedt a nyivákolós olasz, spanyol zene? Despacito, miért?

2017. jún. 13. 13:53
 1/5 mayido92 válasza:
Nekem az ismertségi körömből néhányan hallgatnak trap zenét. Nem a legnépszerűbb, de ismert műfaj itthon. Főleg mivel Amerikából indult, így ide is elér. Mostanában egyre több trap dal ér el jó helyezést a Billboard Top 100-on (pl.: Bad and Boujee 1. helye, vagy jelenleg az XO Tour Llif3 7.). Én legjobban Lil Uzi Vertet és a Rae Sremmurdot preferálom. Az egyetlen problémám a műfajjal, hogy néha elég vulgáris a szöveg, viszont akárhogy is nézzük a "flow" mindegyik ilyen stílusú számban megvan. Az olasz és spanyol zene nem feltétlenül nyivákolós, ezt a műfajt, amibe a "Despacito" tartozik például, tudtommal latin popnak hívják. Mivel a világon rengetegen beszélik a spanyol nyelvet, a népszerűsége elsősorban ennek köszönhető. Mivel az interneten ami népszerű, az elterjed, így ez is. Egyébként mindenkinek más a zenei ízlése és van, aki éppen az ilyen "nyivákolós" számokat szereti. Mondjuk nekem sem tartoznak a kedvenceim közé az ilyenek [enyhén szólva]. Egyébként, ha magyar trap előadót keresel, akkor én elsősorban a Makaronin-t tudom mondani.
2017. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most van kibontakozóban szerintem magyarországon, egyre többen hallgatják. baba aziz, magyar, nézd meg jó számokat csinál
2017. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kelemen Donát válasza:
Én az összeset ismerem meg hallgatom.
2017. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyre inkább, néha már szarul érzem magam, hogy ilyeneket (is) hallgatok, mert idővel ez is tömeg lesz
2017. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez itthonra sose fog akkora mértékben eljutni mint amennyire Amerikában kibontakozódott.
2017. szept. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!