Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek nem ismerős ez a zene?...

Nektek nem ismerős ez a zene? Többi lent

Figyelt kérdés

Lehet, hogy az egész egy hülyeség, de: Sofia Carsonnak van egy új dala, a Love is the name, és gondoltam meghallgatom. Amikor elindítottam, olyan érzésem volt, hogy már hallottam valahol. Aztán a refrén után van egy na-na-na-na-na rész, és ezt biztos hogy már hallottam egy másik zenében, ugyanazzal a dallammal, csak nem jut eszembe, hogy mégis melyikben. Csak annyi ugrik be, hogy magyar a dal, amiben ugyanaz a dallam van és nem mai slágerről van szó. Szóval vettem a bátorságot, hogy rákérdezzek, hátha ti felismeritek.

Itt a link: [link]

Előre is köszi! :)



2017. jún. 18. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rémlik, hogy egy magyar számban is van ilyen rész, de az eredeti ez:

https://www.youtube.com/watch?v=rQSmfR1_SVE

2017. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy valahol már hallottam 😁 már nagyon kíváncsi voltam, úgyhogy köszönöm szépen :)

Egyébként ez nem számít plágiumnak? Mármint elég sok rész egyezik a két dalban

2017. jún. 18. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fizetet érte jog díjat a dal tulajdonosának/rokonnak/vagy az államnak.

Múltkor volt ebből egy botrány a hirekben hogy egy repper magyar számot használt(talán a gyöngyhajú lányt?). És a dal tulajdonosa beperelte a zenészt. Nyert de nem tudni hogy mennyit kapot mert az zárt tárgyalás volt és nem beszélhetet róla senki.

2017. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éppen az Irigy hónaljmirigy feldolgozására gondoltok, ők is átparodizálták a Life is life-ot:

[link]

2020. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most, hogy még egyszer meghallgattam a Mr Rick szállj csak szálljra gondoltatok, de az Irigy hónaljmirigy ugrott be elsőre.

Előző voltam

[link]

2020. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!