Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találjak magán énektanárt?

Hol találjak magán énektanárt?

Figyelt kérdés

Székesfehérváron lakom. Régebben énekes iskolába jártam, de már több éve átiratkoztam máshova, és a hangom leromlott :/ nem szeretnék tökéleteset, de azért jó lenne valamennyire fejleszteni, mivel nagyon szeretek énekelni, de mar nagyon sokan leszóltak, mikor közösségben énekeltem, hogy nekem inkabb nem kéne :/ tudom, hogy nem kéne törődni mások vèleményével, de ez engem mégis zavar :(

Ha tudnátok ajánlani valakit, azt megköszönném :)

2. Kérdés: az énektanár a beszédhangomat is tudja fejleszteni, vagy azt nem? Nagyon mély a hangom lány létemre, és emiatt nem is nagyon merek megszólalni


2017. jún. 20. 19:47
 1/1 anonim válasza:

A beszédhang fejlesztése abban az értelemben nem lehetséges, hogy a hangszíned megváltozzon. Ez adottság. A hangszalagok hosszától és vastagságától függ. Ahogy az énekhang magassága is. Emiatt ne legyenek gátlásaid, inkább legyél büszke arra, hogy egyedi, azonnal felismerhető hangszíned van. :)

Emiatt is jó ötlet az énektanulás, mert erősíti az önbizalmad, beszélni is bátrabban fogsz.


Énektanárt legkönnyebben zeneiskolában találhatsz. Leginkább szeptemberben, de minimum iskolaidőben.

Bár attól is függ, milyen stílust szeretnél tanulni.

Vannak énekes FB csoportok is, ott is biztos tudnak ajánlani.


Sajnos én csak Pesten tudnék ajánlani, könnyűzenei tanárt vagy klasszikus énekhez zeneiskolát. Ha érdekel, szólj, figyelem a válaszokat.

2017. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!